Ile macie lat:)?

Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna
Czy to takie istotne w jakim wieku zdawaliście? hehe Ps ja zdawała majac14 to pewnie juz nic nie pamięta lol
Mam trzy latka, trzy i pół, sięgam głową ponad stół.rnFCE zdawałam gdy dwa miesiące miałam.rnCAE jak raczkowałam, CPE jak na nóżki stawałam.rnMagisterkę mam w kieszenirnRodzice są rozbawienirnŻe taką córkę mają, rnChoć jej chyba nie kochają.rnBo przy doktoracie...rnZsisiałam się w gaciernI tyle mojej edukacjirnCzekam tylko do wakacjirnW przedszkolu wszyscy tacy...rnOt! Głupi i prostacy!!!rnJęzyki mam w paluszkachrnA angielski już w pieluszkachrnWięc japoński teraz zgłębamrnArigato!Tak odbębniam.rnJeszcze, żeby Was podobijać,rnUmiem walczyka wywijaćrnKonkurs Chopinowski wygramrnNobla postawię na półcernA jak skończę siedem latrnTo przewróci mi się w główce.rnBo uczę się dla siebie,rnŻeby w Polsce nie żyć w biedzie!!!rnrnWierszyk dedykuje wszystkim nadgorliwym, którzy jakby to powiedzieć z przekorą: definitely make my day!!!
hehehe, cooooooooooooooool :-)
dobre, dobre!
Ja mam 16 lat i jeszcze zadnego certyfikatu na swoim koncie;) Jak na razie nie mam ochoty nic zdawać.Poczkam,aż trochę się podciągnę, to zdam od razu CPE, może...:)
Hej ja uwazam ze na nauke nigdy nie jest za pozno!!!!!!!!JA bylam kiepska w szkole z angielskiego coz mozna bylo sie nauczyc w panstwowej szkole przy jednej czy dwoch godzinach tygodniowo a do tego nauczycielka odstraszala zamiast zachecac. Zdalam mature z ang na mierny i tak sie wkurzylam, ze teraz przygotowuje sie do tofla, co prawda codzienne rozmawiam z przyjaciolmi ze stanow i po dwoch latach po maturze mówie biegle ,ale ciesze sie ze zrobilam tak duze postepy.
wiecie co? smiesza mnie zdania typu ucze sie 2 lata i mowie biegle... hehe.. ja tam skonczylam studia podyplomowe w innym krajui mieszkam w nim od dwoch lat i nie moge powiedziec, ze mowie biegle.. bo zeby mowic biegle, to albo trzeba byc native albo co najmniej mieszkac kupe czasu w danym kraju. przynajmniej dla mnie slowo "biegle" znaczy ze zrozumieniem niuansow jezykowych i wszelkich wyrazen i gier slownych, a nie czytanie ksiazek ze zrozumieniem... a moze sie myle? oswieccie mnie wiec..
wg mnie to 'biegle' znaczy ten jezyk juz tak jest wrodzony w twojej glowie, ze jak sie budzisz ze snu to tym jezykiem wladasz. Jest cos takiego jak 'stub toe test'. Jak sie potkniesz, przewrocisz - to w ktorym jezyku beda twoje pierwsze slowa i co powiesz?
jak sie potkne to powiem: "o k.... m...!";)
Roberciq - zwrot mi jest znany - ja, jak sie potkne itp - (i nawet jak rozmawiam po polsku) to pierwsze slowa ktore wyleca to 'eff.. el'
tak naprawdę to malo ktory polak zna swoj ojczysty język biegle a co dopiero obcy wiec o czym my tutaj mowimy..
Jestem polakiem mieszkajacym w brazylii.Mam kolegow , ktorzy mowia w jezyku swahili.A w posce w ambasadzie -Keni,Tanzani,zairu i Ugandy pomoga ci.Parabens para você.
chyba 21
Temat przeniesiony do archwium.
61-73 z 73
| następna

« 

Studia językowe

 »

Szkoły językowe