Kiedy zdajecie Fce ? ( proponuje wymiane tematów)

Temat przeniesiony do archwium.
Ja zdaje 4 Grudnia Listening i Speaking w Gdańsku
i Reading Writing oraz Use of English - 10 Grudnia
zdaje 26, 27 listopada (i 10 grudnia) w Krakowie. Dam znac jak bylo:)....
Trzymajcie kciuki, tylko mocno.
Trzymam kciuki za wszystkich zdających, nie martwcie się, wszystko będzie dobrze!

Ja mam to już za sobą, na szczęscie ;)
ja zdaje w Rzeszowie 10.12 reading writing i use of english, speaking 11.12 a listening 17.12:) Trzymam za Was kciuki
witam, ja tez zdaję w Rzeszowie, ale w sesji letniej(taki kurs) ale i tak trzymam za wszystkich kciuki...
Ja wroc 10/17 sejsa sie w ogole tutaj pozno zaczyna bo 28 listopada.

pozdrawiam
cześć

a ja jeszcze nie dostałem tego listu... mówisz że 28 listopada? ( ja też wrocław)

chyba zadzwonie do B Council i ich *** pogadam z nimi. chyba jestem ostatnią osoba w Polsce, która nie wie kiedy ma sesje :P

pzdr :)

ps: wonder co znaczy : Ja wroc 10/17 wyjaśnisz mi ? ;] dzięki...
i ja mam dokładnie w te dni, ale w W-wce.
a jak Twoje samopoczucie, ja jakoś się stresuję.....
chyba nie 28ego bo ja mam we wroclawiu 26ego:)
zadzwoniłem do nich i mam egzaminy 26.list i 10 grudnia. (wrocław)

chyba jesteśmy pierwsi w polsce? czy nie?? nie lubię być pierwszy :P


w czwartek ponoc wysłali wszystkie zawiadomienia a ja nie dostałem jeszcze i zadzowniłem by siedowiedzieć. I się dowiedziałem . jak nie dostanę do piątku listu to mam do nich pójść albo mi przefaksują...

ja sie troche stresuje ale co ma być to będzie. Z czasem jestem coraz bardziej spokojny ... Największązawiechezłapałem jak miałem wpłacaćte ponad 500 zł :/ wtedy mi się ręce trzęsły ;]

WAŻNE:
a jak zgubiłem dowód wpłaty to coś sie stanie ?
czy wystarczy dokument pokazac przed egzaminem...
cześć czy ktoś ma może tematy egzaminacyjne na FCE? Możlliwa wymiana testów przykładowych.

[email]
dud, a o ktorej i gdzie zdajesz? chodzi glownie o speaking.
ja zdaje 8 i 10 grudnia w opolu... strasznie sie boje! najbardziej boje sie ze zje mnie stres.. jednak nie zdać tego to niezbyt korzystne... wrrr..

trzymam kciuki za wszytskich a wy trzymcie za mnie ;)
Ja zdaje w Plocku. Reading, Writing i Use of English mam 10 grudnia, a Speaking i Listening 11 grudnia. Jesli to mozliwe prosze o przeslanie tematow. Bylbym bardzo wdzieczny. Moj e-mail [email] Z gory dziekuje
asasasasa (czy ileś tam asasa... ;) )

A widzisz nie wiem dokładnie bo nie dostałem listu a jak dzwoniłem to Pani podała mi tylko daty bym mógł sie nastawić psychicznie i zarezerwować ten czas na egzaminy. Ale dupa bo to są 2 soboty ;P myślałem że będę miał 2 dni wolnego ale nie dało się

czemu wrocłąw musi iść na 1-szy ogień :( wszyscy mają później egzaminy....

pzdr
to jak juz dostaniesz list to daj znac. ja mam speaking o 11.45 na kuzniczej. moze sie okaze ze razem mamy:)
cze,

w piątek ma przyjść list jak nie to im ****

hehe fajnie by było o 11:45

który masz numer kandydata ?? ja chyba 52 ...
jak masz bliski numer to chyba będziemy mieli podobie ale co oni wymyślą to któż wie...
niestety, listu dalej nie mam ale przynajmniej mi urocza pani przefaksowała to coś......

speaking mam kuznicza 22 3rd floor ale o 13:20 ;/
trudno
a listening? ja mam o 9tej na kuzniczej:)
ja o 10 :P:P:P:P

pzdr

a pisemne ? ja SP nr 71 podwale od 9 rano...
o to tak jak ja:) podwale 57, sala gimnastyczne, 9:00. a tak nawiasem mowiac to to jest ta szkola jakby kolo P.Skargi? na wysokosci Eureki?
kurde :)

moje [gg]

odezwij się bo czata za bardzo robimy :)

pzdr

na twoje pytanie powiem ze nie wiem ;/ nigdy mi to jakoś nie było potrzebne. z innej części wrocławia jestem
Temat przeniesiony do archwium.