źcie proszę

Temat przeniesiony do archwium.
Hejeczka. Słuchajcie mam takie pytanko całkiem niedawno ktoś mi uświadomił, że trzeba by mieć jakiś papierek na agielski. Chcę wiec zdawać FC i tu moje pytania. Mój poziom ciężko mi określić, zdałam maturę z anglika, ustną, na totalnym luzie, jakieś tłumaczenia nawet mi się zdarzyło popełnić, ale to były sprawy informatyczne. Na grudień na pewno rady nie dam, ale może na czerwiec? Przede wszystkim czy mam próbować sama czy lepiej jakaś szkoła? Generalnie potrafię się sama uczyć, choć aktualnie zupełnie nie wiem z czego, do szkoły chętnie pochodzę, tylko chciałabym, żeby mi to nie wyczyściło konta! Możecie ewentualnie coś polecić w Wawie? Sporo tego w necie, a ja potrzebuję jakichś opinii, czegoś sprawdzonego i dobrze by było, gdyby to było gdzieś w miarę w centrum, ewentualnie w stronę ochoty, a nie na jakichś peryferiach, ale piszcie o wszystkim co godne polecenia. Będę bardzo wdzięczna za pomoc, tymbardziej, że teraz w stolicy mnie nie ma, tylko tam studiuję i nie mam jak i gdzie zasiegnąć języka.
Pozdrawiam i diżęki z góry.

 »

Szkoły językowe