Jakie są róznice miedzy FC Gold, a FC Gold Maxinis

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do was pytanie: czym sie rozni FC Gold od FC Gold Exam Maximiser? Slyszalem, ze FC Gold Exam Maximiser jest bardzo dobra ksiazka, dlatego chcialbymm zaczerpnac od was jakis informacji porownawczych na temat tych ksiazek. Chcialem jeszcze zaznaczyc ze posiadam juz FC Gold oraz gramatyke Murphy\'iego, dlatego ale nie wiem czy opalca mi sie kupowac FC Gold Exam Maximiser. Bardzo prosze was o sensowne porady
FC Gold to podstawowy podreznik a Maximiser to uzupełnienie do niego. cos jakby ćwiczenia. Tam są tylko ćwiczenia takie jak na egzaminie + porady jak je rozwiązywać. Jest też cały próbny egzamin łącznie z kasetą lub płytą CD. Osobiście polecam zakup, bardzo się przydaje do ćwiczenia samej formuły egzaminu chyba że masz jakies inne testy z poprzednich lat
hmmm... mam i jedna i druga ksiazke. i w sumie polecam. sama nie mam zamiaru robic wiele wiecej niz w niej jest, ale zaznaczam, ze ksiazki prezentuja dosc niski poziom. Wg mnie i moich znajomych wykladowcow Gold (szczegolnie testy) to takie minimum na FCE. Pozdrawiam

« 

Inne