Najlepszy podręcznik do FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, teraz jestem w drugiej gimnazjum i zaczynam myśleć o FCE. Jakie książki mi polecacie ? Szukam podręcznika który pomoże solidnie przygotować mi się do egzaminu. Chciałabym zdać na przynajmniej na C, ale moim marzeniem jest zdanie na B ( o A nawet nie myślę ). Swoje pytanie kieruję zwłaszcza do osób, które FCE mają już za sobą, pomyślnie zdany. Teraz nie chodzę na dodatkowy angielski, bo nie mam forsy, ale postaram się coś tym zrobić jak już będę w 3 klasie. Tymczasem chciałabym już zacząć częściowe przygotowania. Co mi radzicie ? Będę wdzięczna za pomoc ;)
Somebody help me, please :(
Fast track to FCE. To mój typ. Jedna z lepszych książek, jakie widziałam, bo poziom jest wysoki i przyzwyczaja do równie wysokich wymagań FCE. Oczywiści trzeba sobie jeszcze dokupić lub skserować jakieś testy i gramatykę, jeśli masz z nią jakieś problemy. Pozdrawiam z Podbeskidzia:))
dzięki. a nadaje się do samodzielnej nauki ?
może ktoś jeszcze coś zaproponuje ?
>dzięki. a nadaje się do samodzielnej nauki ?

no raczej nie... do samodzielnej nauki polecam rewelacyjna gramatyke z cwiczeniami i slownictwem First Certificate Language Practice, M.VINCE\'a, lub FC Testbuilder z kasetami - znajdziesz tam 4 kompletne testy z cwiczeniami do kazdego z Exam Papers. Dodatkowe cwiczenia oznaczone jako further practice. Naprawde godne polecenia :) powodzenia!
Polecam książkę:
First Certificate GOLD
Practice Exams with key

Amos Paran
LONGMAN
Testy z rozwiązaniami.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Inne strony do nauki języków