JAK TRZEBA SIĘ UBRAĆ NA FCE??

Temat przeniesiony do archwium.
MAM TAKIE MAŁE PYTANKO: CZY NA FCE TRZEBA PRZYJŚĆ ODŚWIĘTNIE UBRANYM TAK JAK NA OLIMPIADY PRZEDMIOTOWE?
I NA CZYM DOKLADNIE POLEGA OSTATNIA CZEŚĆ SPEAKINGU: CZY PYTANIA SĄ ZADAWANE OBU ZDAJĄCYM JEDNOCZEŚNIE I CZY CZYTANE SĄ NA RAZ CZY TEŻ JEST CZAS NA ODP? POZDROWIONKA
Jak najbardziej, panowie obowiązkowo muchy a panie w sukniach wieczorowych..... -_- A tak serio - oczywiście, że nie trzeba, choć z doświadczenia wiem, że sporo osób przychodzi mniej lub bardziej \'na galowo\'.
właściwie to ludzie różnie się ubierają, ale zawsze zrobisz choć troche lepsze wrażenie, a to juz cos :), daj im poczuć,że ci na tym zależy papapa ale decyzja oczywiście należy do Ciebie :)
Wg mnie najważniejsze jest aby porządnie ubrac sie na speaking bo tam trzeba zrobic dobre wrażenie, a na części pisemne normalnie, gdyz tam nikt cie nie ocenia tylko wpisujesz odpowiedzi a na speaking egzaminatorzy przypuszczam, że przywiązuja wage do tego jak sie ustosunkowujesz do egzaminu. Ale i tak każdy ma prawo wyboru jak sie ubierze. Nie ma żadnego przymusu:) powodzenia na FCE, nie jest takl strasznie:)))
Przywiązują wagę, mówisz?? To już wiem, dlaczego ostatnio na speakingu dostałam tylko \'good\'.... ^______^
Ja jak miałem speaking to byłem po porannym ang w sobote i tez nie byłem w zadnycm garniturze ani krawacie, tylko koszula i ejansy, moze tez dlatego dostałem tak jak ty \"good\":)))
tez mialem taki problem. ale ubiore sie w garnitur na speaking. co do ostatniej czesci speakingu to: examinatorzy zadaja puyanie WAM , i chodzi tam przedewszystkim o to by pokazac ze umiesz involve partnera i takie tam umiejetnosci. lepiej zaczac odp jako pierwszy bo nigdy nie wiesz jakie moze byc 2. pyt:) pyt sa powiezane ze zdjeciami ktore ogladaliscie. jakczesciej 3ba sie dogadac w jakiejs sprawie i wybrac 2 rozwiazanie. np w naszej okolicy budujemy basen i market, a nie las smietnik lub silownie. pozdrawiam...
Dzięki:)))
Zyczę miłej nauki i połamania pióra:)
Fajnie, że jest taka stronka, na której można pogadać o tym egzaminie. I fajnie , że są ludzie , którzy odpowiadają na pytania:) Pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.