Doradźcie mi!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam dylemat... chce zdawać Firsta w maju ale boje się, że nie udźwignę... Trudny on jest? Napiszcie troche o tym jak Wam się zdawał FCE?!
a jakie masz zaplecze????tzn.czy czujesz sie na silach i co wiesz o egzamnie no i najwazniejsze chyba lile umiesz??mnie sie zdawalo dobrze zdalam nma B i bylo w porzadku.nawet nie uczylam sie za wiele ale chodzilam na kurs(to trocvhe daje nie powiem:)to nie jest takie trudne ale znowu do najlatwiejszych tez nie nalezy.to zalezy jak sie ktos czuje w poszczegolnych czesciach(bo ten egzamin ma 5 czasci jak zapewne wiesz)mysle ze jezeli ktos sie czuje na silach to powinien probowac,mozesz sobie np.testy z poprzednich lat porobic.jezeli masz jeszcze jakies pytani9a to chetnie odpowiem-mozesz napisac na moj adres : [email]
ze tak powiem jeżeli nie codzi o kasę to spróbować zawsze można..jest taka zasada: "jak jest okazja- to trzeba" :) POWODZENIA!!!
(tak namarginesie ja mam podobny problem)
Wprawdzie FCE zdaję dopiero w czerwcu, ale pisałam niedawno próbny egzamin. Cały zestaw zadań był z zeszłego roku z FCE i zdałam. Uczę się na kursie, kiedyś miałam prywatne zajęcia no i mam nadzieję, że zdam w czerwcu...
heh Jak masz taki sam problem to możemy podyskutowac a tak na marginesie chodzi troche o kase...