trzeba napisac ilosc slow?

Temat przeniesiony do archwium.
mam pytanko do tych, ktorzy sie orientuja - czy po napisaniu i policzeniu ( w celu zmieszczenia sie w normie ) slowek na writingu trzeba pod wypracowaniem napisac ilosc slow??

Rety mam nadzieje, ze to zdamy - pozdrowienia dla everybody :-P
nie, a po co?? Przecież nikt tego nie bedzie sprawdzal.
Nie trzeba pisać ilości słów - egzaminatorzy są naprawdę świetnie przeszkoleni i potrafią na oko ocenić, czy się przekroczyło limit słów.
bardzo dziekuja za odpowiedz pani Moniko, pytanie wynikalo z tego, ze na egzaminie z jezyka niemieckiego, ktory zdawalam tydzien temu, trzeba bylo liczyc i pisac ilosc slow pod kazdym wypracowaniem i musialam sie bardzo spieszyc na koncu - ale tak to chyba jest tylko z niemcami ;-) jeszcze raz dziekuje
A ja dziękuję za ciekawe informacje - tego akurat o niemieckim egzaminie nie wiedziałam :)
A co jezeli egzaminator oceni ze mam za duzo, a wcale tak nie bedzie? Czy ma obowiazek policzyc?
dodam jeszcze, dla uscislenia, ze byl to egzamin DSD (Deutsches Sprachdiplom), bo wiem, ze jest jeszcze wiele innych i nie wiem, jak tam wyglada sprawa z wpisywaniem ilosci slow, na dsd w kazdym razie trzeba zawsze napisac Wortzahl :-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka