FCE w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
Podobnie jak w temacie.. kto zdaje FCE w krakowie?.. heh laczmy sie.. bo w jednosci sila ;)a tak na powaznie to zastanawia mnie ile osob zdaje w Krakowie w terminie czerwcowym
Też zdaję w Krakowie , niestety nie orientuje się jak wygląda kwestia ilości zdających, niemniej podaję email : [email] pozdrawiam
cos czuje, ze duuuuzo:) (.. no a przynajmniej "nas:) troje"- a to juz cos;))
też zdaję w Krakowie, ale nie wiem jak to może wyglądać, może Ktoś mi coś dobrego poradzi?
mój e-mail [email]
Niom juz jest nas 4.. moze male obstawianie ile osob.. heh kto bedzie najblizej wygrywa nagrode :) .. a tak wogole to wszycy jestescie z Krakowa czy sa tez ludize z okolic?
jak myslisz - przekroczy magiczny pułap 5 osob???;)) ( a okolice to tak do ilu km???:)
heh okolice?niom ja bym powiedzial ze wojewodztwo malopolskie bedzie taka umowna granica .. co ty na to ? jak ja siem zapisywalem to bylem setny .. a zapisywalem sie w 3 dniu zapisow.. wiec gdzie sa ci wszsycy ludzie? a tak wogole to podaje mejla do komunikacji ; [email] ..
Pozdrawiam
MoRvEn
skorzystamy...skorzystamy :P
heh tesh zdaje w Krakowie ale w ostatni dzień się zapisałem w EMPIKU. Zna ktoś coś fajnego w necie do speakingu??
Ludzie zdający w Krak!! dostaliście zawiadomienia o terminach egzaminu ?????????? bo ja nie
ja jeszcze nie....ale to chyba jeszcze czas......nie? a tak propos, nie masz jakiejs ksiaazki z testami FCE?
niestety , brak funduszy
ja tez zdaje w krakowie i juz sie zaczelam martwic ze nie dostalam zawiadomienia o terminach..a propos ksiazek-ja mam gold'a i object;))
No ja zdaje i mam takiego cykora ze masakra.....
jeju to już 17, wole nie myżleć i miec juz za sobą :))
nie dnerwujcie się! przeszłam to w grudniu i żyję więc i wy sobie poradzicie! Przyznaję - że to był jeden z większych stresów jakie przeżyłam ale warto było - wyciągnęłam marne C:) ważne że zdałam:) będę za was kciuki trzymać!
Zazdroszcze i 3maj kciuki, speaking juz za tydzien :)
hej! jak dobrze oceniasz swoj angieslki bo mi termin zbliza sie w mgnieniu oka i coraz bardziej sie boje !!!! modle sie tylko aby zdac na to dolne C .. tyle kasy poszlo szkoda zeby sie zarnowalo ..!!! :(
przyłączam sie do kółka lamentacyjnego:) mój speaking 1 czerwca... głowa do góry ,damy radę, pozytywne myslenie to połowa sukcesu!!!
>przyłączam sie do kółka lamentacyjnego:) mój speaking 1 czerwca...
>głowa do góry ,damy radę, pozytywne myslenie to połowa sukcesu!!!
tez zdaje speaking 1 .06 ! jestem z wieliczki ul.jagielskiego 14
Zdaję 31 listening.. musiałam przeniesc z dzis, bo jestem chora x_x
Speaking 7.06 a reszta ;) 14 czerwca....
Z Krakowa zdaje bardzo, bardzo dużo osób....
hej Kati :) zycze szybkiego powrotu do zdrowka :) i kondycji jezykowych :>
JA TEZ ZDAJE I JESTEM PRZERAZONA,JESTEM TEZ Z [email]
witam wsyztstkich:)

czy jest ktos kto ma zamiar zdawać dop w sesji zimowej? poszukuję takowego osobnika w celu skumulowania sił i ewentualnej wspólnej nauki:)

kontakt: [email]
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Programy do nauki języków