wglad w swoja prace

Temat przeniesiony do archwium.
Mozna jakos zalatwic, zebym mogl zobaczyc konkretnie ile mialem procent z egzaminu i konkretnie co mialem zle?
Niestety nie :(
I to jest niesprawiedliwe!Chociaz mozna poprosic o ponowne sprawdzenie swojej pracy - ale nikt chyba nie ma niepotrzebnych kilkuset zlotych...
Poczekajcie bo jedna babka powiedziala ze nie mozna, a druga, jakos jak zadzwonilbym moze do BC i powiedzial ze razem z certyfikatem zeby mi tez wglad przyslali to to da sie jakos zalatwic
Ponowne przeliczenie punktów jest gratis, natomiast ponowne sprawdzenie pracy to 450 zł. Gdyby się jednak okazało, że praca została błędnie oceniona, wtedy zwracają kasę. Podsumowując, lepiej podchodzić jeszcze raz niż wydawać pieniądze, bo kto sie w Cambridge przyzna do błędu?
Nie trudno sie domyslic...
A jak się przedstawia kwestia odwołania od wyniku egzaminu? Załóżmy, że mamy uzasadnione podejrzenia, że zaszła pomyłka i dali nam niewłaściwą ocenę-można w takiej sytuacji coś zrobić? Nie dostałem jeszcze wyników-pytam z czystej ciekawości.
a czy ktos bierze pod uwage warunki panujace podczas egzaminu? zdawalam w wawie i na egzamin weszlismy 1,5 godziny pozniej niz oficjalna godzina bo stoliki byly nie ustawione,siedzielismy jak nienormalni na korytarzu,nikt nam nic nie powiedzial,poza tym bylo kiepskie naglosnienie i halas
eh..ja na listeningu siedzialam kolo akwarium i zamiast tasmy czesto slyszalam bulbulbul...wydawalo mi sie ze bylo to dosc smieszne..ale nie zdalam.. troche zawalilam listening..chyba odwolania nie ma..bo jak im to udowodnisz ze Ci to przeszkodzilo...
teraz to juz mi tak wszystko jedno bo zdalam ale jak na taki powazny egzamin to troche smiesznie to wyglądało
Temat przeniesiony do archwium.