FCE-książki?

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie książki proponujecie do dokupienia aby zdac FCE na A? W chwili obecnej posiadam (w wersji papierowej):
1. Język angielski. Repetytorium gramatyki z ćwiczeniami / Bronisława Jasińska
2. Wybrane ćwiczenia z języka angielskiego dla początkujących / Janina Lutosławska
3. Oxford repetytorium z języka angielskiego / Danuta Gryca
4. Revise forMatura repetytorium / Marcin Smolik
5. Tests in English : word-formation / Mariusz Misztal
6. English : repetytorium tematyczno-leksykalne dla młodzieży szkolnej, studentów i nie tylko... cz.1 i 2 / Małgorzata Cieślak
7. Fast Track to FCE
8. Grammarway 4
9. FCE Gold
10. FCE. Use of English 2. Virginia Evans
11.Język angielski dla zaawansowanych. Irena Dobrzycka
12. Zdania angielskie w parafrazie. M Matasek
13. English advanced vocabulary and structure practice. M. Matasek
14. Succes at First Certyficate. Robert O’Neill

Dokupić sobie cz.1 Use of Enslish Evans?
Ma ktoś mp3 do pozycji 7,9 i 14?
Z góry dziękuję za pomoc:)
A ja mam pytanie o listeningi .. mam Virginię Evans Use of English 1 (10 testów). Jaką jeszcze książkę do listeningów polecacie? Niestety mam zbyt wolne łącze, żeby móc sobie słuchać radia internetowego, np. BBC, w TV też nie mam żadnego anglojęzycznego kanału, więc zostają mi listeningi z New FCE Gold i audiobooki, których mam kilka oraz trochę mp3 z penguinreaders chociażby. Myślicie, że to wystarczy?
No chyba nie sądzicie, że posiadanie takiej a takiej książki przesądzi o grade A! Lepiej mieć kilka dobrych i po prostu sporo trenować! I mieć dobrego nauczyciela! Oczywiście, warto sięgać po różne książki, bo one tłumaczą od różnej strony (przy tym to można się zaplątać z drugiej strony...), ale na FCE to chyba niekonieczne... Do tego - ja ze swej strony nie ufam książkom po polsku. English only, to chyba najlepsza metoda!
A, dodając: audiobooki to dobra rzecz, ale ja na przykład sporo zawdzięczam słuchaniu piosenek i spisywaniu tekstów. Staram się usłyszeć jak najwięcej, ew. sprawdzam tekst w necie. Polecam osoby śpiewające niewyraźnie - np. Nelly Furthado, Anastacię, etc.;) A - i filmy! Brytyjskie np! Można obejrzeć np. z napisami angielskimi...

« 

Pomoc językowa