Testy do Fce

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć,mam do was pytanie: Czy ktoś ma może jakieś testy na komputerze do FCE?? Jeśli tak,to byłam bym bardzo wdzięczna gdyby mi przesłał.Albo czy ktoś zna stronę na której można je znaleźć.mój [email]
Testy do FCE na komputerze? Hmmm
Jest coś takiego jak \"FCE SuperMemo\" ... nie kosztuje za duż a zawiera też coś w formie małego kursu.

Można to kupiś albo ściągnąć.
Jeżeli interesuje cię ta druga forma to napisz. Ale musisz raczej mieć dostęp do stałego podłaczenia do Internetu :)
witam, mam stalke al nigdzie nie moge znalezc tego supermema... moze ty masz jakies namiary ???
Bardzo proszę o jakiekolwiek materiały z angielskiego dające się odczytać na komputerze, min. testy FCE. Z góry dzięki.
Bardzo proszę o jakiekolwiek materiały z angielskiego dające się odczytać na komputerze, min. testy FCE. Z góry dzięki.
hej! A jak to można dostać co??? Bo ja też bym chciała, bo na razie nic takiego nie mam. Prosze piszcie na [gg] :) Z gory wielkie dzieki ;]
Czy mógłbyś podać tą stronkę, z której można ściągnąć testy? Mam neostradę więc bez problemu to ściągnę. Z góry bardzo Ci dziękuję! Pozdrawiam!
mh mam prośbę odnośnie tych testów na fce możesz mii je przesłać? pliss paap buziaki 102
chetnie bym to sciagnela, mam stale lacze wiec jak mozesz to please odezwij sie na [email] bede wdzieczna
Jeśli chodzi o testy to ja też:) - [email]

A i stałe łączę mam....

Dzięki z góry dla tej dobrej duszy która się zlituje....pozdrawiam
mam ten program juz pare miesiecy wcale nie jest taki rewelacyjny... szczerze mowiac to jest do bani:)
Supermemo to badziewny programik.
Ale czy wszyscy są tutaj tak ciemni i nie mogą sobie poszukać.
Wejdźcie sobie w google (www.google.pl - dla tych co sąsuper ciemni) i wpiszcie sobie "supermemo download". Pierwsza lepsza strona i sie ma.
Dla tych którzy są super hiper ciemni, albo po prostu leniwi http://www.supermemo.com/english/down.htm
Mój drogi, twa pewność siebie mnie irytuje. Poza tym to co jest na podanej przez Ciebie stronce to tylko jakieś szczątki Super Memo. W pełnej wersji program jest dużo lepszy i moim zdaniem ok. Ale o gustach się nie dyskutuje więc może powiesz jaki twoim zdaniem program jest mniej "badziewny"?
good books
do "ticzerka" czy mogłabyś mi podać adres strony z kótrej mogłabym sciagnąć ten program
do "ticzerka" czy mogłabyś mi podać adres strony z kótrej mogłabym sciagnąć ten program
Temat przeniesiony do archwium.