FCE, CAE, CPE za granicą taniej !?

Temat przeniesiony do archwium.
Witam !!
Chciałem zdawać FCE przed wyjazdem za granice, ale dowiedziałem się od kolegi ze FCE z kursem można zrobić w Irlandii za 30 euro, a w Anglii za 20 funtów. Czy może ktoś z Was to potwierdzić (kto już jest w UK lub Irlandii) !? Bo nie widzę sensu płacić 510 zł za egzamin jak można zapłacić poniżej 200zł :/
ja mieszkam w UK, zdaje FCE w grudniu i oplata wynosi £90
A dokladnie £87, od przyszlego roku drozej...

http://www.elt-online.co.uk/Fees/examfees.htm

Ceny sa zblizone, tyle ze w Anglii podobno latwiej zdac (tak tylko slyszalam:)
Zdawałem CPE w grudniu 2007 w Anglii. Cena za egzamin była o połowę niższa w Polsce :)))

Pozdrawiam
O.
>>w grudniu 2007

You are so far ahead of the rest of us. How do you do that??

;)
OK dziękuje bardzo za info. Chyba jednak zdecyduje się zdawać FCE dopiero po wyjeździe z kraju. Bo w Polsce to jest tydzień pracy, a w Anglii to jest tylko dzień pracy. Pozdrawiam!
No niekoniecznie 1 dzien pracy = £90, musialbys miesiecznie zarabiac chyba ok 3tys funtow a nielatwo o taka prace skoro nie masz nawet FCE ;)pamietaj tez ze zycie tu i wynajem meszkania jest znacznie drozsze niz w Polsce
Pzdr
PS Jesli chodzi o cene kursu do FCE to ja place £150 za 20 godz
Witam:) od prawie miesiaca jestem w Anglii konkretnie w Bristolu. Zapisalam sie na przygotowanie do FCE w City of Bristol College (roczne zajecia raz w tygodniu po 2,5 godziny) i zaplacilam ok £250. Samo podejscie do egzaminu kosztuje £50.
Some rules can be broken... Other may be bent...

Oczywiście chodziło mi o grudzień 2006 :D Sorry za zamiesznie :D
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Business English

 »

Studia językowe