pomocne zwroty do speakingu!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej ! Speaking mam w sobote i chcialabym powtorzyc jakies zwroty ktore przydaja sie do omawiania obrazkow do ich porownywania i do dyskusji. Pomozecie ???:) bardzo prosze !:)
Czesc! Ja tez zdaje w sobote, w Katowicach. Jakie zwroty hmmmmm. Radze ci, abys byla wyluzowana, stres nic nie pomoze. Jesli chcesz, to mozesz pomyslec sobie kilka zdan np. cos o sobie. Wczoraj mialam probny sreaking w mojej szkole. Zazwyczaj pytaja sie:Tell me sth about you, your plans. hobby itd. Co do porownywania obrazkow ???? Tego nie da sie nauczyc. I tak mysle, ze bedzie spoko, dasz sobie rade!!!

Pozdrawiam!!!
dobrze jest słuchac co mówi partner, nawiazując do jego wypowiedzi hasłami typu:
"As ... said" lub "I agree entirely with.... "Co do dyskusji znam tylko 2 ( w zupełności mi wystarczyły :)) tzn "Yes ,but..." i "I see your point but...."
przy porownywaniu obrazkow:
1. Both pictures show.....
2. The first picture shows..............................whereas the second one.......................
przy dyskusji:
let\'s talk about....................first
let\'s have a look at the next one
so, what have we decided?

dobrze jest stosowac question tag, np. It is very expensive, isn\'t it?
no i oczywiscie IN the first picture:)oraz in my opinion:) bedzie dobrze tylko sie nie stresuj:)powodzenia:)
koniecznie wyrazaj swoja opinie podczas dyskusji, nie zgadzaj sie ze wszystkim co mowia bo oni tego nie lubia.
Zycze powodzenia
>Hej ! Speaking mam w sobote i chcialabym powtorzyc jakies zwroty
>ktore przydaja sie do omawiania obrazkow do ich porownywania i do
>dyskusji. Pomozecie ???:) bardzo prosze !:)

przykłady zwrotów:
1. from my point of view
2. when it comes to me.....
3. on the other hand
4, the thing is that
5. it seems to me that .....
dzieki wam wszystkim bardzo 1 trzymajcie kciuki .. jutro 12 :15 :) ze zwrotow na pewno skorzystam 3majcie sie :) !
Temat przeniesiony do archwium.