ksiązka pre-FCE

Temat przeniesiony do archwium.
Czy możecie polecić jakąś ksiązeke preFCE. Czy dobra jest np \"Get on track to FCE\" Longmana?
>Czy dobra jest np \"Get on
>track to FCE\" Longmana?

Slyszalam ze to najgorsza ksiazka, ja osobiscie nie lubie Longmana :|. Ale moge Tobie polecic Countdown To Fce Oxfordu, sama jej uzywam i mysle ze jest bardzo dobra.
Ha! Mi też by się przydała jakaś taka książka, mowa o preFCE. Moze ma ktoś jescze jakieś propozycje?

A przy okazji jak sadzicie czy dobrze jest przez wakacje przerobić jakiś podręcznik, a może skupić się na jednym i wystarczy np nieśmiertelne English in Use

A i czy do podręcznika warto kupować WSZELKIE pomoce (kasety, gramatyki, broszurki itp). I czy jeszcze lepiej kupić Student`s book czy Teacher`s book?
ja uczę się z \"Direct\" są niezłe obrazki do opisywania, dużo ćwiczeń typu word formation, fajne tematy do speakingu. Listening jest trochę kiepski, mało rzeczy podobnych do tego, co rzeczywiście pojawia się na Firscie, a za dużo specjalistycznego słownictwa na lekko odjechane tematy typu nikomu niepotrzebne wynalazki. ale ogólnie spoko

« 

Inne strony do nauki języków

»

Nauka języka