Książki do FCE

Temat przeniesiony do archwium.
chce zdawac fce na jesieni. problemem jest przeczytanie tamtych 5 ksiazek. prosze o link do ksiegarni int w krotej mozna kupic \'arround the world...\', \'deadlock\' i ta wersje \'ghost stories\'. szukam i nic...
z gory dziekuje ;)
nie wiem czy wiesz ale nie musisz czytać tych książek! Na egzamie są tematy, które nie są oparte na tych lekturach. Możesz je sobie podarować i skupić się na czyms innym. To taka mała rada.
wiem o tym, chyba tak zrobie. ale dumy i uprzedzenia sobie nie daruje ;) dzieki za rade
No to po co są te książki podane??? Chyba ma to czemuś służyć?
ale w tym momencie po co je czytac jak 3 na 5 nie da sie znalezc? :> przynajmnije ja nie moge znalezc. ;p masz tylko 40 % szans ze jak przeczytasz te 2 to bedziesz mial z nich temat. wiec po co? :> w zwiazku z tym wlasnie sie pytam grzecznie ladnie i przykladnie ;) ;p
Oczywiście że to ma czemuś służyć! zobacz sobie na pierwszy lepszy test fce i zobaczysz ile tematów w nim jest opartych na tych lekturach. Czasami po prostu lepiej jest zając sie nauką czegoś innego niż tracic cenny czas na czytanie książek, które i tak nie są konieczne do zdania. Ale to tylko moje zdanie i ja tak własnie robię. Może dla ciebie będzie lepszym rozwiązaniem jeśli je przeczytasz. pozdro.
Z drugiej strony i ile można wzbogacić swoje słownictwo poprzez czytanie takowych książek.....Ale to sprawa indywidualna każdego przygotowującego się...Pozdrawiam
a moze jednak ktos ma link do kupienia takowych ksiazek? :>
Poszperaj na forum , padał link do biblioteki internetowej, z której za darmo można było ściągać książki. W tym także \"W 80 dni.....\". Poszukaj, a znajdziesz. Pozdrawiam
hyh. nie chodzi mi wlasnie o tkaie czytanie na komputerze. rodzice nie pozwalaja na to. i wlasnie tylko i wylacznie dlatego potrzebuje ksiazek na reala. dzieki ;)
I see. Ale jakbyś nie miał wyjścia i potrzebował to tu jest link:

http://www.booksfactory.com/virtual.htm

Pozdrawiam
male sprostowanie ja=she ;) stokrotne dzieki ;*
Temat przeniesiony do archwium.

 »

FCE - sesja letnia 2004