FCE Gold/ Fast Track

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
Mam pytanie. W sumie do osób które uczą się samodzielnie lub które wiedzą jak się z nich skutecznie uczyć z książek FCE Gold i Fast Track to FCE. Jakie macie sposoby na naukę z nich? Macie ustalony jakiś plan przerabiania ich? Bo nie wiem jak się do nich zabrać. Czy iść ćwiczenie po ćwiczeniu, czy może jakoś inaczej?
siemka:)widze ze przygotowujesz sie do FCE ja szczerze mowiac chce podejsc do tego certyfikatu ale nie mam pojecia czy mam jakies szanse,wiec chcialabym sie dowiedziec jak ty sie przygotowujesz?ile sie juz uczysz ang?a jesli chodzi o sposob na nauke i cwiczenia to mysle ze kazdy inaczej robi musisz znalezc sposob w ktory bedzie ci latwiej a ksiazke napewno warto cala przerobic:)prosze o rade i odp:)z gory dziex
hej
staram się uczyć przynajmniej godzinę dziennie- słownictwo, gramatyka, słuchanie. Wiem, że najlepiej całą książkę przerobić i to planuję zrobić, ale ciężko mi jakoś się zabierać do tego ćwiczenie po ćwiczeniu. Dlatego się zapytałam, bo może ktoś ma jakiś sposób dzięki któremu to nie będzie nużące, tylko ciekawsze.
kurcze nie wiem jak mozna to zrobic:(mi tam nigdy sie nie nudzi moge calymi godzinami siedziec...moze ktos da ci konkretna rade ale wez poszukaj jest taki test gdzie bedziesz wiedziala jak sie uczyc zeby ci wchodzilo:)jak znajde to ci linka wysle:)a tak wogole jesli moge sie spytac to ile masz lat?czy uczeszczasz na kurs?jak cos to pisz na [gg] :)papa