Jak najszybciej?

Temat przeniesiony do archwium.
Jakie książki, jakie metody? Mam 14 lat i chcę zdawać FCE w sesji zimowej za rok. W szkole właśnie zaczynamy książkę na poziomie intermedinate(czy jakoś tak, nie jestem pewna czy to tak się pisze:)) Jestem zdolna językowo i chętna. Proszę o pomoc! Acha, mam mieć korepetycje dwa razy w tygodniu....:)
do sesji zimowej zostalo ci 3 miesiace, zapisacx musialabys sie juz teraz. Musiasz wiedziec ze FCe jest tak co najmniej 2 poziomy wyzej od intermediate. I naprawde nie radze ci rejestrowac sie na egzamin bo strcisz tylko kase. Sesja letnia 2005 jest co i tak dla ciebie za szybko. oczywiscie jesli bardzio sie sprezysz i duzo bedziesz sie uczyc angielskiego to jestes w stanie nma grudzien przyszlego roku. jesli mi nie wierzysz idz do jakiejkolwiek skzoly jezykowej, tam teraz we wrzesniu sa zapisy na kursy, mozna sobie zrobic test za darmo i pogadac z lektorem. podejrzewam ze lektor powie ci to samo co ja-ale jak chcesz to sprwadz się. Aha i od tego co ci powiedza odejmij sobie jeden semestr nauki (dla nich to kasa wiec zawsze powiedza ci jeden semestr wiecej)
Ale ja chcę zdawać FCE w sesji zimowej nie tej, tylko 2005!!! Ile czasu zajęła wam nauka i jak się uczyliście? Wiem, że to pytanie już pojawiło się na forum..Ale nie mam niestety czasu na prezglądanie 1700 tematów...:) Pomóżcie!
Gazeta Rzeczpospolita prowadzi przygotowania do egzaminu FCE. W określone dni jest w niej drukowany jeden lub kilka artykułów dla osób przygotowujacych się do tego egzaminu. Nie namawiam Cie, żebyś kupowała ją, ale moze Twój Ojciec kupuje - sprawdź, moze też byc tak dobrze, że twoja szkolna biblioteka ja prenumeruje - sprawdź. Jesli tak - bedziesz mogła robić sobie odbitki ksero.

Byłoby fajnie.