Szkoła języka francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Czy zna ktos moze dobra i niedroga szkole jezyka francuskiego?
jezeli jestes z Gdańska, to moge ci korków udzielic, bo właśnie kończę romańską...
wiesz ja znam taka szkole bo chodze do niej w wawie 2 godziny 35 zl pani dobrze tlumaczy i juz ucze sie 4 lata francuskiego zadwon do mnie pod numer [tel]na domowy albo e-mailem blueeyesWpoczta.fm czekam podam ci ulice i takie rozne lepiej napisz albo jak chcesz zadwon
Dowiedz się czy w twoim mieście jest Alliance Francaise, to ogromna sieć szkół języka francuskiego na całym świecie. Jest taniej niż w innych szkołach bo połowę kosztów pokrywa konsulat ew Francji. Nauczyłam się tam fr. prawie od podstaw a teraz kończę romanistykę.
PS Jeśli masz obywatelstwo francuskie, nauczą cię za darmo
Ludzie, po co szukać szkoły j. francuskiego, skoro jest poprostu Instytut Francuski. Tam się zapisz.
hej, mieszkam od 3 lat w Strasburgu. Wiem, ze w lipcu na uniwerku organizuja letni kurs francuskiego dla obcokrajowcow. Jak jestes zainteresowana, to napisz. Kursy te sa tanie, nie znam dokladnie cen, ja za roczny 1,5 godz tygodniowo zaplacilam 110 Euro, nauczyciele sa super, wykwalifikowani.
Marlena ze Strasbourga, moge pomoc w zorganizowaniu pobytu w lipcu w Strasbourgu. -\'kurs na uniwerku i jakies mieszkanko.
[email]
Kursy sa naprawde niedrogie, a mieszkanko, to zalezy co sie znajdzie...
Ja sie ucze we Alliance Francaise i jest naprawde dobry poziom ale wscieka mnie cena jaka za to place. Mnie sie wydaje ze troche za drogo sobie zycza. Drozej napewno niz w innych szkolach...
a czy slyszeliscie cos na temat towarzystwa
przyjazni polsko-francuskiej w Warszawie?
chce sie tam zapisac na francuski i nie wiem czy warto:-)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja zimowa 2003

 »

FCE - sesja zimowa 2003