Kurs online - pytania.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie.
Chciałbym poduczyć się angielskiego poprzez lekcje online, a zarazem zdobyć jakiś certyfikat który będzie świadczyć o moim poziomie językowym.
Znalazłem ostatnio taką oto stronę http://www.institute-of-english.com/
Na CV niby ładna byłaby nazwa itd lecz czy certyfikat ma jakieś potwierdzenie autentyczności (dowiedziałem się, iż jest przysyłany w pdf )

Wygląda niby wszystko profesjonalnie itp, ale czy ktoś miał wcześniej jakieś doświadczenia z nimi ? Ewentualnie czy może ktoś polecić inny sprawdzony kurs w przystępnej cenie.

Z góry dziękuję za informacje
Pozdrawiam
Cytat: pukiel2
Ewentualnie czy może ktoś polecić inny sprawdzony kurs w przystępnej cenie.

Już raz o tym pisałem i teraz powtórzę jeszcze raz. Wszystkie kursy, programy komputerowe, itp. na polskim rynku to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Jeżeli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć to proponuję zainwestować w ponizsze ksiązki:
1. B. Kopczynski "Jezyk angielski dla początkujących"
2. L. Szkutnik "Gramatyka języka angielskiego" lub L.Gołębiowska "Przewodnik po gramatyce..."
3. L. Szkutnik "my new hobby english" lub "Mówimy po angielsku"
4. B. Kopczynski "Jezyk angielski dla zaawansowanych".

Jeżeli myślisz że jak zapiszesz się na jakiś kurs to na tym kursie lejkiem wleją Ci do głowy j. angielski to się bardzo mylisz... Na takim kursie trzeba też się uczyć. Tylko po co wydawać ciężkie pieniądze jak można to zrobić w zaciszu domowym i tak jak powiedziałem kupić te parę książek i zaoszczędzić sporo pieniedzy, nerwów i czasu. Wybór należy do Ciebie. Miłej lektury!
jak chcesz się uczyć na płatnej platformie to polecam http://www.etutor.pl/ przed podjęciem decyzji możesz go bezpłatnie przetestować
Ja na pewno przetestuje sobie ten program i później opisze swoje wrażenia.
Moja znajoma uczy się angielskiego w terminal-e (www.terminal-e.pl). Jest już tam na 3 semestrze i bardzo sobie chwali. Nie wiem jak to wygląda cenowo. Uczy się z lektorem online na żywo i mówi, że już nie będzie korzystać z żadnych kursów tradycyjnych tj. korepetycje, dojazdy itd.

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa