Angielski Dla Leniwych

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich wielbicieli języka angielskiego

Właśnie stworzyłem blog dla osób, którzy pragną nauczyć się języka angielskiego w miarę szybkim tempie. Wiem, że na tym forum są osoby, które mają pokaźną wiedzę z zakresu angielskiego przy tym potrafią motywować innych użytkowników do pracy. Chcę stworzyć bloga w których każdy początkujący znajdzie przystępne, praktyczne i efektywne metody nauki. Tutaj proszę was o pomoc.

Każdy, kto posiada jakieś własne artykuły i chce je przedrukować na bloga(oczywiscie imie, nazwisko, adres www i emaile ->szanuje prawa autorskie) bądź napisał jakieś ciekawe kursy czy posty na forum i chciałby pomóc innym niech wyśle maila na [email]

Odpisuje tylko na maile.

Ps. Adres bloga

http://www.angielski.bblog.pl
>Angielski dla leniwych
There's no such thing.

>Właśnie stworzyłem blog dla osób, którzy pragną nauczyć się języka angielskiego w miarę szybkim tempie.
mission impossible.

poza tym przejrzalem ten blog i widze merytoryczne (i logiczne):
'Czy wiesz, że wystarczy znać zaledwie 7 czasów, aby sprawnie komunikować się? A co najlepsze szkolny system nauki każe uczniom, czy studentom uczyć się wszystkich 13stu czasów. Co za bzdura i strata czasu. Mój nauczyciel wbijał mi do głowy "ucz się gramatyki, słówka przyjdą same". W jego słowach jest wiele prawdy. Poznając gramatykę gł. czasy angielskie i podstawowe słówka jesteś w stanie posługiwać się j. angielskim.'

to byl pierwszy post, drugi to 'pytania pozorne'? przeciez poczatkujacy nie ma pojecia co to jest. moze jakas kolejnosc nalezaloby wprowadzic, np. najpierw 5 podstawowych czasow, stopniowanie przymiotnika etc.
tej osobie co pisala powyzszy zacytowany tekst powiedz ze 'nieznajomosc' pisze sie razem, to jest rzeczownik.

« 

Studia za granicą

 »

Praca za granicą