CZy ktoś moze mi przetłumaczyć przepis

Temat przeniesiony do archwium.
siemka potrzebuje pomocy czy moze mi ktoś przetłumaczyći poprawić żeby były takie słowa jak first, then, after that, finally przepis z polskiego na angielski z góry thx:) bardzo bym prosił o szybkom odpowiedz. jak mozna to jeszcze raz wysłać ten przetłumaczony przepis na mój email [email] bo ja sie nieznam na tym forum i niewim czy to znajde thx

PRZEPIS:

Banoffee pie - ciasto z masą bananową

Składniki:
- Ciasto:
- 3/4 szklanki mąki
- 6 łyżek zimnego masła
- szczypta soli
- 2 łyżki cukru
- 1/2 szklanki uprażonych orzechów
- 1 żółtko
- olejek waniliowy
Masa:
- 2 puszki (po 40 dag) słodzonego mleka skondensowanego
- 1/2 szklanki kremówki
- 1 łyżka rumu
- olejek waniliowy
- 4 banany
Oraz:
- 3 łyżki kawy instant
- 2 szklanki kremówki
- 1/2 szklanki cukru

Sposób przyrządzania:

Zrób ciasto: posiekaj w blenderze mąkę z masłem, cukrem i solą. Dodaj orzechy, siekaj dalej, włączając i wyłączając blender. Gdy orzechy będą rozdrobnione, dodaj żółtko i olejek waniliowy. Siekaj, aż powstanie kruszonka. Wyklej nią formę na tartę, włóż na godzinę do lodówki. Piecz 20 minut w temp. 175°C. Zrób masę: mleko podgrzewaj na małym ogniu, często mieszając, aż zgęstnieje i nabierze złotego koloru (25 minut). Zdejmij z ognia, dodaj śmietanę, rum i wanilię. Posmaruj zimne ciasto. Gdy masa ostygnie, przykryj plasterkami bananów. Wstaw do lodówki na 2 godziny. Rozpuść kawę w łyżce wody, dodaj śmietanę i cukier, ubij. Ozdób ciasto, włóż na 2 godziny do lodówki.
jak mozna to jeszcze raz wysłać ten przetłumaczony przepis
>na mój email [email] bo ja sie nieznam na tym forum i niewim
>czy to znajde thx

Ja mam lepszy pomysl. Daj namiary na twojego nauczyciela, to od razu do niego wyslemy, co ty sie bedziesz wysilal i przepisywal.
prosił bym przetłumaczyć ten przepis z góry dzieki

PRZEPIS:

Banoffee pie - ciasto z masą bananową

Składniki:
- Ciasto:
- 3/4 szklanki mąki
- 6 łyżek zimnego masła
- szczypta soli
- 2 łyżki cukru
- 1/2 szklanki uprażonych orzechów
- 1 żółtko
- olejek waniliowy
Masa:
- 2 puszki (po 40 dag) słodzonego mleka skondensowanego
- 1/2 szklanki kremówki
- 1 łyżka rumu
- olejek waniliowy
- 4 banany
Oraz:
- 3 łyżki kawy instant
- 2 szklanki kremówki
- 1/2 szklanki cukru

Sposób przyrządzania:

Zrób ciasto: posiekaj w blenderze mąkę z masłem, cukrem i solą. Dodaj orzechy, siekaj dalej, włączając i wyłączając blender. Gdy orzechy będą rozdrobnione, dodaj żółtko i olejek waniliowy. Siekaj, aż powstanie kruszonka. Wyklej nią formę na tartę, włóż na godzinę do lodówki. Piecz 20 minut w temp. 175°C. Zrób masę: mleko podgrzewaj na małym ogniu, często mieszając, aż zgęstnieje i nabierze złotego koloru (25 minut). Zdejmij z ognia, dodaj śmietanę, rum i wanilię. Posmaruj zimne ciasto. Gdy masa ostygnie, przykryj plasterkami bananów. Wstaw do lodówki na 2 godziny. Rozpuść kawę w łyżce wody, dodaj śmietanę i cukier, ubij. Ozdób ciasto, włóż na 2 godziny do lodówki.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie