prrrrrrrrrrrroooooooszzzeeeeeee!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Większość z nas uczy się nie tylko ang więc ppppppprrooosszzęęę Was zaglądajcie też czasem na stronki lukara do niemieckiego, hiszpańskiego czy włoskiego:D:D:D:D Inaczej one nigdy się nie rozwiną:(
wwwwwrrrrrrr :\\
co to ma być....
pominełeś najważniejszy język jakim jest francuski!!!!!!!!
Wchodzcie na stronke z francuskim!!!

;-)
no dobra - oczywiście. że jeszcze francuski:) Jakoś mi umknął...
A byłbyś tak uprzejmy i podał mi adres stronki do hiszpańskiego i włoskiego?? z góry dzięki.
hiszpanski.lukar.net
wloski.lukar.net
francuski.lukar.net
niemiecki.luakr.net
Wchodźcie na nie!!!!!
dobra już sam znalazłem..... myślałem że to trudniejsze będzie :)
no dzięki za fatygę czegoś podobnego szukałem własnie. Po prostu myślę że ludzie nie wiedzą o istnieniu tych stron.
No ale flagi są z boczku i wystarczy w nie kliknąć a te stronki same się otwierają!! Tyle osób jest na tej stronie. Nie wierzę, że chociaż połowa z nich nie uczy się drugiego języka...:((
hheehheeh
żeby nie zauważyć tych flag to chyba trzeba być ślepym
do gościa: ty jesteś tym samym gościem który teraz pisze na francuskim forum?
BTW: ludzie logujcie sie bo takie sytuacje sie coraz częściej zdarzają gdy dwóch userów ma taki sam nick!!!
yyyyyyyyyy.........się zgubiłem:/ Że niby ja jestem równocześnie na dwóch stronach??? Hmm...muszę Cię rozczarować, ale nie.
co ??? ja nie jestem na żadnym francuskim forum.... Zalogowany jestem tutaj. zaraz to sprawdze.
hmmm
Czabula Gunga=gość?
jak nie wierzysz to sprawdź sobie francuskie forum
O bożeee ale naplątałem..... teraz widze że nie o mnie chodzi. ojojoj
nie nie \"czabula gunga\" nie równa się \"gość\"./ Ja jestem jedyny w swoim rodzaju. To tak dla pewności.
To chodziło chyba o mnie...sprawdziłem - tam mnie nie ma:P
to sprawdź jeszcze raz
tam jest ktoś kto sie podpisuje jako gość
http://francuski.lukar.net/forumw.php?IDt=58
czy to taki wielki problem sie zalogować?
No tak -wiem, tyle, że tamten \"gość\" zaprasza na nowe forum, a ja chcę żeby ludzie wchodzili na strony lukara. To jest różnica nie sądzisz??
heheheh to jest bardzo duża różnica i chwała ci za to
;)
Nie planowałem dłuższego pobytu na tym forum więc się nie logowałem. Nie denerwuj się tak martine..:))))))))))))))))))))))))))))
ja sie nie denerwuje...
a tak swoją drogą to troche dziwne że najpierw chcesz żyby ludzie wchodzli na strony Lukara a póżniej piszesz że jesteś tylko chwilowym gościem
Bo myślałem, że napiszę żeby ludzie wchodzili na strony lukara i tyle. I nie odczuwałem potrzeby logowania się tymbardziej, że zaglądam na to forum z ciekawości, czasem. bo uczę się ang, a nie żeby zakładac jakieś tematy na tym forum i forum francuskim i w ogóle jakieś zamieszanie powstało...
Ja bardzo prosze o wchodzenie na strony z jezykiem niemieckim!!
no wlasnie.na niemieckim jest praktycznie zerowy ruch.zadnego zainteresowania:( ja chetnie bym sie podszkolila z niemca:)moze tez byscie wprowadzili wysylanie slowek codziennie?pozdrowienia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa