First Steps... i słownictwo podstawowe z SuperMemo

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

Obecnie na supermemo.net.pl znajdują się dwa kursy godne uwagi: Angielsi - słownictwo podstawowe oraz First Steps in English dra Krzyżanowskiego. Zastanawiam się, czy przerabiając kurs dra Krzyżanowskiego opłaca się równocześnie przerabiać kurs ze słownictwem? Zależy mi tutaj przede wszystkim na oszczędności czasu, którego ostatnio mam BARDZO MAŁO. Słownictwo mam ustawione na 100 nowych słówek dziennie, a First Stpest in English na 200. Wolałbym uczyć się na SuperMemo tylko z kursu dra Krzyżanowskiego, z większą ilością materiału na dzień. Czy dużo stracę rezygnując z kursu słownictwa? Później naukę z SuperMemo chciałbym kontynuować wykorzystując kurs Next Steps in English.

Pozdrawiam,
Łukasz
Ale kurs "First Steps in English" jest płatny - 99 zł rocznie. To już bardziej opłaca się kupić cały pakiet na CD. Tez kosztuje 99 zł, a masz go na całe zycie.

Poza tym nie wierzę, żebyś utrzymał tempo 200 jednostek dziennie.
Narazie utrzymuję tępo 300. :)
W Merlinie kurs kosztuje o 9 zł mniej - 90, ale ja jednak wolę tę internetową wersję. ;) Jakoś hm... Nie potrafię sie przyzwyczaić do wyglądu SuperMemo - wolę stronę www.
Wyrobię, wyrobię...
W Merlinie kurs ten kosztuje 90 zł. Jednak ja wolę stronę www bardziej niż program SuperMemo - jakoś tak. :-)
Pozdrawiam i wciąż czekam, aż znajdzie się ktoś kto odpowie na moje pytanie. :)
Pozdrawiam,
Łukasz
Przepraszam za te dwie podobne wiadomości. Myślałem, że pierwsza się nie wysłała, gdyż wyskoczył jakis komunikat z błędem.
Strona internetowa niczym nie jest lepsza od Strony w SuperMemo, przynajmniej jeśli chodzi o kurs First Steps in English. Natomiast na stronie internetowej nie masz możliwości nagrania i odsłuchania swojego głosu. Nie masz więc możliwości oceny czy dobrze wymawiasz angielskie wyrażenia.
Temat przeniesiony do archwium.