Konkurs we wtorek???

Temat przeniesiony do archwium.
mam takie pytanie czy ktos pisal we wtorek jakis konkurs z angielskiego? ja pisalam i wiem juz ze sie dostalam ale nie wiem co to za konkurs kiedy bedzie i na czym polega drugi etap. Pamietam ze bylo tam cos o tym ktory z prezydentow USA nie zostal zamordowany i skad pochodzi "byc albo nie byc" jak ktos ma jakies info na ten temat to prosze pisac
witam!!! u mnie w szkole mial sie odbyc taki konkurs,lecz zostal przesuniety. czy byl on nadeslany z warszawy z jakiejs prywatnej szkoly?jak wyglad ten konkurs?jakie zagadnienia i co zawieral?gramatyke czy wiedza o krajach ang.???prosze o odpowiedz:)
bylo i o gramatyce i o kulturze w miare latwy byl nie masz sie co martwic z gramatyki glownie same szczegoly bylo 50 pytan a,b,c,d w tym ok. 10 o kulturze
ale nie wiem skad byl nadaslany w ogole to nic o nim nie wiem
aha! wielkie dzieki:) ciekawe jak mi pojdzie..oby dobrze:D dopiero odpisuje,bo..wiadomo: ŚWIĘTA , dzieki za odp. PA
Jak poszedl konkurs??
mam regulamin i teraz wiem ze byl nadeslany z jakies prywatnej szkoly w Warszawie Bisnessu i Administracji czy cos takiego
hej! nie bylo mnie tutaj ostatnio,przepraszam ze nie pisalam, konkurs mam jutro..wow, masz regulamin, JA NIE WIEM NIC,boje sie tej historii,niby cos wiem, ale sie boje:/ . moglabys mi przyblizyc cos..jej, niby ucze sie ang. DLUUUGO,ale ..ale:D jak zawsze strach przed nieznanym..
z historii bylo tylko cos o prezydentach Stanow ktory nie zostal zamordowany ale nie pamietam jakie byly odpowiedzi do wyboru pytania o kulture byly takie raczej ogolnie znane nic szczegolowego
bedzie dobrze:) nie martw sie
napisz jak poszlo i czy jestes w drugim etapie
hej anecia1!!! jestem:D:D:D:D:D:D udalo sie!!!dostalam sie, fajnie:) zobaczymy co bedzie pozniej, pozdrawiam serdecznie,pa
Moje gratulacje ile mialas punktow? Ja 39
no ja niestety 37.. bylam zawiedziona..nawet bardzo..takie latwe..takie durne bledy,glupiutkie strasznie, no ale.. nic nie zmienie..mam nadzieje,ze bedzie lepiej, pa
nie martw sie bedzie dobrze
tak w ogole to wiesz moze kiedy i gdzie bedzie II etap???
nie mam pojecia, jak sie dowiem, napisze:)
ha! czyli jedziemy do warszawy.. mm.. ciekawie, ciekawie, nie powiem :) a skad jestes? jedziesz? na pewno! kto upuscilby taka szanase :D
Ja jestem z Gostynina (Koło Płocka) mi nic nie wiadomo o drugim etapie - teraz mam ferie, mówisz, że to jest w Warszawie?? a wiesz może kiedy??
do zobaczenia w drugim etapie:)
Hey, odezwij sie.
u mnie w szkole narazie nic nie wiedzą (mogliby sie w końcu dowiedzieć:P)
hej! nie wchodzilam tu dawno!;P A wiec ja wiem tyle, ze : odbedzie sie to 18-19 marca w warszawiewiecej nic nie wiem.. ALE jak wam cos powiedza, daj znac :) p.s. sam konkurs ma byc 19.03 czyli 18.03 przeznaczony jest chyba na "zakwaterowanie i poznanie sie nawzajem":)
kto organizuje ten konkurs?
To my tam mamy być 2 dni?????? Mi powiedzieli że to jest 19 marca o 10:30 i że mają podstawić autobus pod szkołę ale nie wspomnieli słowem że to ma trwać 2 dni
Jakaś wyższa szkoła biznesu i administracji czy coś takiego
hej! wiesz,moze u was nie trwa to 2 dni, bo jestescie z bliska.. ja jestem z woj.dolnoslaskiego wiec od wawy dzieli mnie ok.7 godzin autobusem:D extra..wiem wiem;P i dlatego jedziemy w pt. aby sie wyspac-tak wnioskuje :)
pozdrawiam,pa paa
Tak właśnie sobie pomyślałam
kto sie wyśpi ten sie wyśpi przyjeżdżają o 6!!! ciekawe czy trudne będzie, mam nadzieje że nie ale to się jeszcze okaze
no to życzę nam powodzenia;)
No i jak poszło??? Mi chyba w miare ok (ale to sie jeszcze okaże)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

Szkoły językowe