Ile placa Wam szkoly jezykowe za 1 godz?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do wszystkich, ktorzy ucza w prywatnych szkolach jezykowych pytanie. Otoz: ile dostajecie standardowo za 1 godzine zajec? Jesli mozecie, prosze o podzielenie sie tymi informacjami (please, piszcie takze w jakich miastach uczycie). Dzieki bardzo i licze na Wasza pomoc:)
Up! Up! Up! Up! Up!
Szkoda czasu na wypytywanie-jest strona na portalu gazety wyborczej dotycząca listy płac.Może tam coś znajdziesz.
A poza tym, myślę że ludzie by się chętniej wpisywali gdybyś ty sam/a podał/a czy pracujesz w szkole i lie zarabiasz...criss cross:))
no wlasnie dostalem propozycja za smiesznie niska stawke - 11zl (tak mi sie wydaje) i dlatego pytam o takie standardowe stawki jakie ludzie otrzymuja. a poza tym, to wiem, ze sporo ludzi tutaj uczy w szkolach jezykowych wiec mimo wszystko mam nadzieje, ze ktos mi powie

pzdr.
O ile mi wiadomo to stawki zaczynają się od 20 zł na godzinę lekcyjną, tak przynajmniej jest we Wrocku...
no wlasnie, co do Wrocka, to od przyszlego roku bede tam wojowac:))) pzdr.
ok, stawki wśród moich znajomych to tak w okolicach 25-38 netto/ 45 min
Dzieki amused to death! wiec rzeczywiscie to, co mi proponuja w PRYWATNEJ SZKOLE JEZYKOWEJ to smieszna stawka.

pzdr.
Raz tylko dostałam tak niską stawkę, ale to było dlatego, że szkoła stwierdziła, że skoro nigdzie nie mam etatu i nie mam zusu, to oni muszą mi jakoś tam inaczej płacić, bo nie da się na umowę o dzieło....Ale to było kilka lat temu.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa