jak wy to robicie?

Temat przeniesiony do archwium.
Mam warżenie że siedzą tutaj sami bardzo dobrze posługujący się angielskim, czy to kwestia zakuwania, czy waszych zdolności językowych??

Jestem pod wrażeniem :D ,
zdradźcie mi waszą tajemnicę nauki .....
ja bym powiedziała, ze to raczej naturalne.
Na forum językowym znajdują sie osoby zainteresowane językiem, poświęcające mu sporo czasu.
Podobnie np. na forum elektronicznym znajdziesz ludzi, którzy beda bardzo duzo wiedzieli o elektronice- bo akurat to ich fascynuje.
hej !!!
ja nie uwazam ze znam angielski bardzo dobrze, baaa nawet uwazam ze go wogloe nie znam. po prostu chcialabym umiec biegle sie poslugiwac nie tylko angielskim ale i innymi jezykami obcymi. zgadzam sie z noellee ze to ze z tego portalu korzystaja ludzie ktorych yen jezyk ciekawi. jeszcze raz powtarzam ze ja sie za modra nie uwazam, mimo ze duzo osob mi zazdrosci ze umiem cokolwiekm po angielsku powiedzieca umiem naprawde malo. mysle ze takim krokiem do sukcesu to jest to zeby ciagle poszezac swoja wiedze i nigdy nie uwazac ze sie umie cokolwiek, bo wtedy jest jeszcze wieksza chec uczenia sie.

ehhh ale sie rozpisalam i wszystko napisalam tak troche bez sensu... no ale trudno, jakby wszystko bylo sensowne na tym forum to by bylo nuuudno ;D

pzdr 4 all
Całkowicie się z Tobą zgadzam!
Ja uważam siebie za osobę, która dobrze orientuje się z angielskim, ale przy takim mg to po prostu wysiadam:)
Ale pocieszam się myślą, że niektórzy siedzący na tym forum to profesjonaliści.
> czy to kwestia zakuwania,

TAK

> czy waszych zdolności językowych??

TAK

dodałabym jeszcze pracowitość i dokładność....

« 

Inne

 »

Pomoc językowa