język włoski

Temat przeniesiony do archwium.
Hej! chciałabym nauczyć się języka włoskiego alew mam bardzo mało czasu i pozostaje mi nauka w wolnych chwilach-ale w miarę systematycznie:-)Nie wiem jednak od czego zacząć, tj. jakie książki,albo jakieś pomocnicze stronki w internecie? Jeśli ktoś może mi pomóc, będę wdzięczna.
DZIĘKI
[email]
Polecam książkę włoski w 3 miesiące dla początkujących(wydawnictwo PONS).Są tam dołączone kasety.Kosztuje około 5[tel]złotych.
A ja proponuje znalezc sobie jakiegos studenta/studentke italistyki umowic sie raz w tygodniu na godzinke prywatnych lekcji i isc jakims okreslonym programem (np jakis podrecznik dla poczatkujacych).... duzo plusow - 1. jest ktos kto mobilizuje i narzuca tempo. 2. - nie wierze zadnym takim \"szybkim\" kursom kupowanym w empikach - pozna sie naprawde tylko podstawy i co dalej?? 3. moze wyjdzie troszke drozej ale ksiazka nie zrobi Ci powtorki, testu, nie przygotuje ciekawego materialu i nie powie Ci co jeszcze musisz nadrobic... 4. Jak wiadomo studenci nie dysponuja zbyt ciezkimi portfelami wiec na pewno beda sie starac zeby nie stracic klienta :)
pozdrawiam i zycze powodzenia.. nawiasem mowiac rowniez zaczynam nauke wloskiego :p pozdrawiam

« 

Szkoły językowe