encyklopedia angielska/słownik ang - ang. PLEASE

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Moglibyście polecić mi encyklopedię angielską,wiecie, coś jak polskie PWN ;)
I gdzie mogę to kupić? Za ile?
Ja szukałem w empiku to się nie doszukałem, w księgarni językowej również. Bardzo proszę.
Może mam to zamówić na stronie jakiejś brytyjskiej księgarnii? ale wolę znać przynajmniej wydawnictwo.
Pozdrawiam

LUKE
np. coś takiego:

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/[tel]/qid=1112886492/sr=2-1/ref=pd_bbs_b_2_1/[tel]
w wydawnictwie "express publishing" mozna zamowic (e-mail, fax, telefon) Encyclopaedia Britannica na CD-ROM-ie za ok. 3[tel]zl. DOSKONAŁA OKAZJA! Sam kupilem w zeszlym roku i korzystam (program mozna uruchamiac z twardego dysku, bez koniecznosci wkladania plyty do napedu)
ale ja wole coś "papierowego" :)
są takie ?
encyklopedia webstera - kliknij na link, który podałam. Kiedyś dawno dawno temu ją przeglądałam - wyglądała naprawdę ok:)
No nieźle, nieźle...a ile ona kosztuje w przeliczeniu na PLN? Bo nie jestem w temacie ile teraz dolar stoi...a tak poza tym ile kosztuje przesyłka?
dolary mnie nie interesują więc nie wiem:(
przesyłka...hmmm z tego co pamiętam to amazon tani nie jest bo wciąż traktują nas jako 'reszta świata'.
Nie wiem gdzie mieszkasz - ale może warto przejść się do księgarni językowej i zapytać czy mogliby zamówić - prawdopodobnie wyszłoby taniej.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa