'How to be a Brit'

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć ! Czy ktoć może wie gdzie kupię książkę 'How to be a Brit? Trudno ją dostać, szukałem także w Internecie. Jest co prawda na amazon.co.uk, ale troche sporo by mnie kosztowala wysylka. Pozdrawiam
www.abebooks.co.uk - zawsze szukam najpierw tam. Jest to witryna pośrednicząca w kupowaniu książek w antykwariatach na całym świecie. Płaci się kartą. Ceny bardzo zachęcające, uwaga na koszty przesyłki - różnią się między poszczególnymi antykwariatami.

Przeszukałam pod kątem Twojego zapytania i proszę:

http://www.abebooks.co.uk/servlet/SearchResults?an=Mikes&y=11&tn=%22How+to+be+a+Brit%22&x=24

Za książkę i przesyłkę zapłaciłbyś od 6 funtów wzwyż (ok. 40zł).

Proponuję poszukać także na Allegro.

Powodzenia.
Dziękuje !
Kupowałaś już na abebooks.co.uk ? W jakim stanie są te książki? Będę w dzięczny za odpowiedź
Tak, kupiłam przez tę witrynę kilkanaście książek.

Nie jest to jeden antykwariat ani sieć antykwariatów, tylko pośrednik między internautami a antykwariatami, przy czym wiele sposród antykwariatów sprzedaje książki tylko przez abebooks.

Stan każdej książki podany jest w opisie. Dostępny jest również klucz do opisów, gdzie podane są szczegółowe kryteria oceny stanu książki. Można kupić książki w stanie idealnym, ale te oczywiście więcej kosztują. Niespodzianek raczej nie ma, stan opisany jest uczciwie, łącznie z tym, czy są podkreślenia, stemple itp.