reading/book club

Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna
No więc ja właśnie z Londynu wróciłam i stąd ta "the other woman" - jak chcesz mogę ci pożyczyć, lub się na coś wymienić.

Cobena czytałam "just one look" - nieźle się czytało.

o shopaholikach słyszałam - nawet coś tam przeglądałam w księgarni, ale jako, że miałam już kupionych 15 książek stwierdziłam, że lepiej przestanę bo mi się do walizki mogą nie zmieścić (no nie było tak źle - tylko musiałam założyć na siebie 2 bluzy i jedne polar )

z ciekawszych książek polecam:
"the time traveller's wife" Audrey Niffenegger
"A year in the merde" stephen clarke
i "the Pact" i "My sister's keeper" Jodi Picoult
a, i jeszcze 'the other woman' mi się bardzo podobała.
Tym bardziej, że autorka wspominała kilkakrotnie miejsca, w których ja bywałam i okolice w których mieszkałam w tym londynie:)
Właśnie mam 'just one look' cobena. :-)
Co do J. Green, napisala własnie nastepna 'Life swap' , ale jeszcze chyba nie jest w sprzedazy.
Co do 'the other woman' , chetnie sie zamienie, a co do szczegołów, moze na maila. I tak nie jestem teraz u siebie w domu, wiec odezwe sie w tej sprawie pod koniec tyg.

:-)
A co do, 'co do', tym razem celowo :-)
ok, adres wciąż ten sam:
[email]
:)

dzięki za wiadomość o 'life swap' - sprawdziłam na amazonie - będzie wydana dopiero pod koniec października

pozdr
Tak, myślę, że inne książki Hornby'ego też mogą być dobre. A ja polecam Tobie "Fingersmith"- Sarah Waters > London 1862. Sue Trinder, orphaned at birth, grows up among petty thieves-fingersmiths...
amused - już do Ciebie piszę i wysyłam

w wiadomej sprawie :-)
ja wogole uwielbiam ksiazki mike gayle'a sa super np dinner for two lun his and hers super
skad wziasc te tanie ksiazki po 9zł ? empik? czy cos w necie? ja nie wyrabiam z kasa juz :(
poszukaj na allegro
można kupić całkiem, całkiem tanio:)))
>dzięki za wiadomość o 'life swap' - sprawdziłam na amazonie - będzie
>wydana dopiero pod koniec października

wiesz Iwono,
nabyłam właśnie wyżej wspomnianą książkę kilka dni temu w Berlinie.
Całkiem nieźle się czyta:)))
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa