możecie polecić jakieś książki po angielsku?

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę,polećcie mi jakieś fajne książki po angielsku (dla nastolatki).
z góry dzięki:)
Where rainbows end - Cecylia Aheern (nie pamietam jak to sie pisze...)
suuuuuuper!!!!
Dla nastolatki to może o nastolatkach, którzy wyjechali na wycieczkę a jak wrócili, to okazało się, że w mieście nie ma żywej duszy (trochę wojenna)
"Tomorrow when the war began" - John Marsden
albo dobry kryminał (język łatwiejszy od tamtego) - "Master of the Moor" - Ruth Rendell
Wielkie dzięki!Na pewno postaram się gdzieś te książki kupić/wypożyczyć.
Ma ktoś może jeszcze jakieś propozycje?
jesli chodzi o konkretną książkę to wiele osób poleca "Pride and prejudice" Jane Austen ale sama jkeszcze nie zdązyłam przeczytać, narazie mam zamiar:P aaa no i jakbys nie umiała znaleźć ksiązki albo nie chciało Ci sie wydawac kasy na nią to polecam stronkę: http://www.readprint.com
miłego czytania ;) pozdrawiam ;)
"Astonishing Splashes Of Colours" by Clare Morall. Naprawdę warto przeczytać. Pozdrawiam!
Przeczytałam właśnie twój post w katalogu nauka. Skoro jesteś na poziomie FCE to popieram radę Eli. Ja też mam teraz wypożyczoną ksiązkę z wydawnictwa Penguin Readers-wersja uproszczona, poziom 5. Na tylnej okładce podali, że mają 7 pozomów" easystarts, beginner, elementary, pre-intermediate, intermediate, upper intermediate i advanced. Ta moja ksiązka to "Wuthering Heights" Emily Bronte(swoja drogą warta przeczytania). Wersja o wiele bardziej przystępna od oryginału. Pozdrawiam!
Dzięki wlk.!Mógłabyś mi jeszcze powiedzieć ile te książki Penguin kosztują (mniej więcej)

Mam wielką prośbę do łodzian: wie ktoś może gdzie w łodzi można wypożyczyć książki po angielsku typu Penguin readers?
sorki za błędy ortograficzne-za bardzo sie spieszyłam :P
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Studia językowe