norweski

Temat przeniesiony do archwium.
hej mam takie pytanie, ma ktos moze jakies materialy do nauki norweskiego od podstaw albo linki do jakis stron?? albo ewentualnie jakies tytuly ksiazek cokolwiek plizzzz
hi!linkow zadnych niestety nie znam ale jest ksiazka dla poczatkujacych "jezyk norweski dla poczatkujacych-vil du laere norsk?"stanisława łęckiego wydawnictwo wiedza powszechna latwo ja dostac sama ja mam jest do niej jedna kaseta z tego samego wydawnictwa jest tez slownik polsko norweski norwesko polski ale maly tez szukalam czegos innego ale chyba juz nic nie ma na polskim rynku .:( w internecie tez pewnie bedzie tylko ta ksiazka.
serdeczne dzieki....musze sie wybrac do jakichs ksiegarni na poszukiwania:)).....szkoda straszna ze w naszym "kochanym" kraju tak trudno o dobre materialy do nauki mniej popularnych jezykow...no ale coz....jeszcze raz thanks
Witam, oprócz Stanisława łęckiego widziałm jeszcze zestaw z płytą, choć autora nie pamiętam, ale były to bardziej rozmówki. Znajdziesz je w dobrych księgarniach językowych oraz Empikach. Jeśli chodzi o słowniki to kiedyś był Collins angielsko-norweski, ale teraz go nie widziałam. Ja mam słownik wydawnictwa naukowego UAM i jest niezły. Do tego proponuje dorwać jakiegoś studenta fil. orweskiej i skopiowac od niego podręznik po norwesku, jets banalnie prosty i samemu też można sporo zrobić. Pozdrawiam
Wkròtce skoncza sie problemy z pomocami do nauki norweskiego. Sprzedaz wysylkowa (bezposrednio z Norwegii) podrecznikòw, slownikòw, programòw do nauki samodzielnej oraz przy pomocy nauczyciela.

« 

Pomoc językowa