Szybkie czytanie

Temat przeniesiony do archwium.
Czy może ktoś zna jakieś ciekawe stronki z opisem metod nauki szybkiego czytania, jakieś ćwiczenia, wskazówki - naturalnie niekomercyjne stronki. Proszę podajcie adresy esli wiecie o istnien iu czegoś takiego. Dziękuję
I na prawdę nikt nie ma żadnej stronki?
Witam!
Podaj mi e-maila to wysle Ci ksiazke do nauki szybkiego czytania

pozdr

tmk
A moglbys tez na: [email] ?
i teraz bedziesz musial (tzn nic nie musisz,ale lista adresow zaraz sie tu utworzy...) wyslac to do jakis 100osob :)
pozdrawiam
Mój mail to: [email] - dziękuję Ci dobry człowieku
Nic nie doszło :-( Z pewnością dziś coś wyślesz, cio?
no ale dwom osobom to moglbys wyslac... skoro obiecales...
pozdrawiam
Albo kolega o nas zapomniał, albo nie wiem co... Może ktoś inny ma jakąś elektroniczną wersję podręcznika do nauki szybkiego czytania. Jeśli tak to: [email] - Z góry dziękuję
On chyba o nas zapomnial
Sprawdźcie sobie pocztę. Pozdrowionka :D
Widac sa dobrzy ludzie na tym swiecie. Zawsze bylam, jestem i mam nadzieje - bede optymistka, pomimo tego co mi mowi 99.9% ludzi -"swiat jest zly". Kingisko nie zalogowana jestes dowodem, ze to ja mam racje a te 99.9% sie myli. DZIEKI
w jakim Ty swiecie zyjesz ze wszyscy mowia iz swiat jest zly??? :) Nie jest chyba az tak zle...
pozdrawiam
Zgadzam sie z Toba calkowicie. Jak mowie to innym to patrza na mnie dziwnie, albo odpowiadaja: " bo Ty nie znasz zycia". Juz pol wieku ucze sie tego zycia i mam wiele dowodow, ze nie jest tak zle. A jesli to moje przekonanie jest znakiem glupoty to mam zyczenie zostac taka glupia przez nastapne pol wieku. Pozdrawiam
:)
witam.

Nie chciałbym być nie grzeczny i narzucać się:) ale jeśli mógłym prosić o wysłanie eBooka "szybkie czytanie" na [email] był bym wielce wdzięczny :) dziękuję z góry
witam

serdecznie proszę o wysłanie eBooka tony buzan szybkie czytanie:) na adres:

[email]

Jestem mile zaskoczony w jakim tempie dostałem pierwszą (i nie jedyną) odpowiedź od ewa_maria@ lecz niestety pisało że plik ma uszkodzone coś tam próbowałem otworzyć na 2 rózne sposoby i nie dało rady. mógłbym prosić o wysłanie wersji nie spakowanej? perwotne pozszerzenie to chyba *.rtf zapewne nie zajmuje więcej jak 2 Mb

serdeczne dzięki
już znalazłem książkę....
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą

 »

CAE - sesja letnia 2005