Kto GÓWNO WIE

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo spodobała misię opinia Łukasza nt. umiejętności, które trzeba posiadać, żeby uczyć innych. Tak trzymać! Uczmy się wszyscy języków (i innych rzeczy:)) zdajmy sobie egzaminy, ale żeby uczyć innych nie można mieć FCE czy CAE z jednej prostej przyczyny: wie się wtedy za mało, aby nie popełnić jakiegoś błędu. Bronię się teraz na filologii i wiem coś o tym, bo wiem jak niedoskonała jest moja wiedza i że uczyc się będę zawsze, bo język się rozwija! Radzę troszkę samokrytyki, im więcej się wie tym człowiek zdaje sobie sprawę z tego jak mało wie.
Natomiast "kwalifikacje i umiejętności" "nauczycieli " w naszych szkołach to już zupełnie inna sprawa... niestety bardzo smutna

Na koniec zyczenia NOWOROCZNE dla całego forum
Pozdrowienia
cherry
Myślę że masz 100% racji, poza tym trzeba mieć pewne umiejętności dydaktyczne...
Mi sie tez moja opinia podobala ;) Cherry - to ta sama Cherry co pisze na Vulcanie?
vulcan? Oh dear, have I been there too...?
jaki to adres, może sobie przypomnę:-)
Tak naprawde szukałam czegoś dla siebie przez jakiś czas, więc może i tam...:-)
pozdrowienia
cherry
Ta Cherry by wiedziala... Vulcan to jest lista dyskusyjna kibiców Idei Śląska Wrocław...
No to nieźle straciłam w oczach kibiców...
Mnie vulcan kojarzy się tylko z programami dla nauczycieli, no cóż kto z kim przestaje, takie ma horyzonty...
Trzymajcie się, forum
cherry
O tych horyzontach to OCZYWIŚCIE moich - ograniczonych!!! Typowo zawodowych. Zeby nikt tego źle nie zrozumiał!!!

cherry
A ja tam gówno wiem , angielskiego się nigdy nie uczyłem(za moich szkolnych czasów rosyjski był na topie) ale byłem pół roku w Koreii i jakoś sobie poradziłem (po angielsku)
a w zasadzie to udało mi się z trudem zawodówkę skończyć
pozdrawiam
a ja wszystko wiem i jestem o ty swiecie przekonany!
My 4 R z Wodzia
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe