wychowawca kolonii

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć! Niedługo wyjeżdżam po raz pierwszy na kolonię jako lektor. Mam prośbe w związku z tym: czy ktoś był już na takim wyjeździe i mógłby mi powiedzieć jak taka nauka angielskiego ma wyglądać? Jakie gry czy zabawy wykorzystać? Będę bardzo wdzięczna:)
a jestes studentka filologii czy moze juz nauczycielka?? tez chcialabym tego sprobowac ale dopiero zaczynam studia od tego roku. Czy wystarczy miec np. CAE jesli chodzi o ang.? thx:-)
mam FCE a filologię zaczynam od pażdziernika. Jeśli masz caertfikat i chciałabyś jechac to są jeszcze wolne miejsca:) ... nikt mi nie podpowie jak te zajęcia mają wyglądać?:(
Anko, to zależy np. od poziomu dzieci, liczby zajęć, jakie mają być, wieku uczestników.

Postaraj się napisać coś więcej - łatwiej będzie Ci pomóc. Masz już jakieś doświadczenie w nauczaniu (np. udzielaniu korepetycji)?

A przy okazji - można prosić o jakieś informacje dotyczące tej pracy? Znam kilka osób, które czegoś takiego szukają :).

Pozdrowienia,
Tawi
Aniu! Podalabys mi namiary na ten wyjazd, tez mam FCE chetnie bym wyjechala i pouczyla. jakie sa warunki ? nr gadu 280087, mail
[email]
Ludzie jak można nauczać mają tylko FCE? Przecież niektóre 13 letnie dzieci są na tym poziomie! Myśle że CPE + jakaś metodyka to rosądne minimum.
Więc tak: po 1. to że mam Fce nie znaczy że nie umiem angielskiego w stopniu odpowiednim do nauki dzieci. Zdawałam teraz Cae, poza tym uczyłam w gimnazjum, udzielam korepetycji i zaczynam filologię od pażdziernika. I
proponuję uwagi typu: jak ona może uczyc z Fce zachowac dla siebie...
po 2: dzieci są w wieku 14-16 lat... no i nie wiem już zupełnie za co się zabrać jeśli chodzi o tą naukę... bo to nie ma być np. 2 h dziennie tylko w formie zabaw...
po 3: podaję namiary na biuro podróży Buksa Travel w Bielsku-Białej, gdzie są jeszcze wolne miejsca dla wychowawców...(033)816 94 63
pozdrawiam i proszę o pomoc;)
Warunek uczestnictwa to posiadanie certyfikatu i tylko tyle;)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

FCE - sesja letnia 2005