Szitaka

Temat przeniesiony do archwium.
Bloody Szitaka ! Lower my head you mean shrew! I beg, let someone take from me Szitaka. I do not want to become Czech ufo-scientist. I want to be free. I dream about world without Szitaka. Ha ha! I cheated you! I love Szitaka. It is wise though dingy. But she is mine. Mine phhhrreeeaaaccioooousssssssss....
AJ'w gat kłeszczen ebałt efsi. łot szud aj du łen szitaka kamz on de egzam??? mejbi aj mast ran ełej???? pliz help mi !!!!!!!!!!! szitaka iz ewri łer . oł noł !!!!!!! szis bihajnd mi !!!! aaaaaaaa help.......bleeee
szitaka, spam, absolon, szevasztok, black anal terror, przemoc , masakryczne bondage, james bond, czeskie bandaże.szitaka. szitaka. SZITAKA. Szitaka .
skleroza


Romans z Menafynem Szitaka. Ahhhhhh co to był za piekny romas z Somalijskim wykładowcą jogi !!! Romansowaliśmy wszedzie, nawet w restauracji.

Pamitam do dzis taka sytuacje: siedzimy sobie w restauracji na Krakowskim Przedmieściu, a Menafynek mnie butem po nodze smyra, tak coraz wyzej i wyzej. W koncu kisiel mi sie w gaciach pojawił. Normalna rzecz, Somalijczyk w Polsce. No i tak mnie smyra , aż w koncu doszedl do muszelki i mnie tym butem w dół i w góre i w prawo i w lewo. Ja tam juz odlot, aż wtem czuję jakiś dziwny zapach... Nie tyle dziwny co smierdzacy jak cholera; i co się okazało: miał podeszwę całą w kale psa.... bleeeee


Takie to romansy mamy z Somalijskimi nauczycielami jogi.


Jeśli chcecie się dowiedziec jaki z Menafyna Szitaka jest Kasanowa to wpiszcie Jego nazwisko w przeglądarce. Pozdrawiam, nastepnym razem inna opowiastaka o Szitaka.




łyse kobiety bez włosów

« 

Praca za granicą

 »

FCE - sesja letnia 2005