Ile za godzine?

Temat przeniesiony do archwium.
Tak sobie rozmawiamy z Iwonkabp na gg i doszlo do tego, ze rozmawiamy o cenach korepetycji/prywatnych lekcji z angielskiego. Wiem, ze jestesmy z roznych regionow Polski, z roznych miast, moze wobec tego podzielimy sie informacjami o cenach takich zajec?

w Elblagu - standardowo 40-50 pln za 60min u mgr anglistyki
Rany julek! U mnie (lubuskie) godzina kosztuje 30zł. U studenta anglistyki 15-20zł.
Na Śląsku /okolice Rybnika/ u studenta ok.15-20zł, a u magistra anglistyki od 30-60zł, w zależności od formy zajęć i tego kto się jak ceni...
w Trojmiescie u anglisty to chyba jakies 40-50/60 min, a z dobrego liceum to 50zl/godz mowili wiele lat temu. Teraz to ok 75zl/60 min

U studentow - ok 25zl-40zl/60 min

Pozdro,
KOciamama.
w Gdansku - u bardzo kompetentej i milej pani magister 30 zl /45 minut, ale tak nam sie zawsze dobrze rozmawialo ze przeciagalo sie do godziny;) trzeba miec troche szczescia
No tak to Trojmiasto - tak jak w Wawie:/
A w Krakowie :) ??
Mógłby mi ktoś polecić debrego nauczyciela z LO przygotowującego rzetelnie do maturki :) ??
w Wawie spotkałam się ostatnio z tym, że na 30 pln/60 min powiedzieli że to za dużo od mgr i że zdzierstwo, bo tyle bierze dr.
To olac takich klientow. Za jakosc trzeba placic.

PZdr,
KOciamama.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka