wymiana przykladowych testow fce

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 81
prosze o testy, dopiero zaczynam.... [email]
Ja rowniez prosze o przykladowe testy FCE z gory dziekuje
[email]
Przyœlijcie mi wszystko co macie na temat FCE

[email]
Czesc, a mogę tez prosić testy do FCE. Mój mail: [email] Dziękuję z góry!
Witam,bardzo proszę o podzielnie się ze mną testami do FCE,ja dopiero zaczynam kurs i jeszcze nic nie mam.Bedę bardzo wdzięczna.Moj adres [email]
też chętnie się wymienie
[email]
Proszę o przesłanie mi przykładowych testów FCE.Będę wdzięczna.Mój mail [email] Z gory dziękuję!
ja rowniez porposze [email]
ja też poproszę. Mój mail [email]
ja też bym prosiła o teściki...
jak tylko zdobędę jakieś testy z pewnością się odwdzięcze
mój mail: [email]
Mi również bardzo by się przydały. Zdaję FCE w czerwcu. Na razie nic nie mam, ale jesli zdobędę fajne materiałsy to na pewno się odwdzięczę.
Mój mail: [email]

Znam kilka fajnych stronek, np:
Słowniki specjalistyczne http://www.serwistlumacza.com/
Portal do nauki angielskiego http://www.learnenglish.de/
Stronka do nauki słowek z obrazkami (dla niektórych mogą być za proste) http://www.languageguide.org/english/pl/

Mogę równiez podesłać linki do stron o szybkiej nauce z www.szybkanauka.sciagawa.pl
Mam wiekszość, a teraz za dostęp trzeba płacić.
Pozdrawiam i czekam. Papa
Jeżeli można by było prosić kilka testów FCE i CAE na maila: [email] to będę niezwykle wdzięczny
BAAARDZO POPROSZĘ - [email]
BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA TESTY DO FCE, odesle to co mam, pozdrawiam . [email]
Witam serdecznie!!!
Czy mogę Cię poprosić o przesłanie tych testów co masz??? Niestety nie mam nic do zaoferowania Tobie
Z góry dziękuję
Magda
[email]
kaska55 ta strona langugegide jest super!! moze znasz podobne?
Gdyby ktos mogl wyslac mi jakiekolwiek testy do FCE i CAE to bylabym naprawde wdzieczna [email] =)
ja dopiero zaczynam sie przygotowywac do FCE pod katem gromadzenia materialów,nie mam jeszcze zadnych testow,ale jesli macie przykladowe to bardzo prosilabym o przeslanie, bardzo by mi sie przydaly, bede wdzieczna bardzo i jak tylko cos bede miala to chetnie rowniez wysle, prosze przesylajcie jakies tesciki, z gory wielkie dzieki

MAIL: [email]
Ja też bym bardzo prosiła. Zaczynam się przygotowywać i nie mam właściwie prawie żadnych materiałów. Mój mail: [email]
Też bardzo proszę o testy FCE na adres [email] ,ja niestety dopiero zaczynam i nie wiem za bardzo jak sie za to zabrać.Z góry dziękuję.
Również bardzo proszę o przesłanie mi testów do FCE, jeżeli jeszcze ci się chce... Bardzo mi na tym zalezy, bo chcę zdawac FCE w czerwcu 2006 i zaczynam się poważnie przygotowywać a nie mam jeszcze żadnych testów. W wolnej chwili postaram się odwdzięczyć jakimiś materiałami :)
mój mail: [email]
*** Silmarila ***
Jeżeli mialbys chwilke czasu to prosilbym bys podeslal mi te testy , w nastepnym roku planuje zdac FCE [email] Z gory dzieki :)
ja tez poprosze [email]
Z
ja tez poprosze [email]
Z
[email]

Jesli ktoś cos ma i chciałby sie podzielić:)

[email]
hej czajnik, wyslij mi jak mozesz [email] ja niestety nie mam adnego, ale popytam znajomnyzh.pozdro
czesc czajjnik ja tez bym poprosila o te testy jak na razie nic nie mam ale napewno na dniach cos jeszcze zalatwie [email]
wielkie dzieki
Cześć wszystkim, poproszę o wszystko co macie do fce, je niestety dopiero zaczynam zbierac i nie moge sie wymienić. Dzieki wielki z góry. Mój adres [email]
czesc wszystkim!! ja bede zdawala FCE w grudniu 2006 i chce juz od teraz systematycznie sie przygotowywac a teraz jestem na poziomie intermediate... jesli ktos ma testy przykladowe bardzo bym prosila o przeslanie... :) moj mail: [email]
p.s. powodzenia dla wszystkich zdajacych!!! [gg]
sorry gg to 8124261
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 81