Trudna decyzja pomocy!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!

Znalazłem się w strasznym punkcie życia. Strasznym no nie wiem jaką decyzję podjąć. A więc... Zawsze marzyłem żeby studiować w UK. Mam CAE, zdawałem mature z anglika i w ogólnie j. angielski mnie kręci ( wiecie jak to jest:). No i udało się mam unconditional offers z 2 uczelni, które mnie intersują. Wszystko było by ok gdyby nie to że pojawiła się w moim życiu inna szansa. Chodzi o to że mam możliwość współpracowania z Amerykaninem, który w Polsce otwiera spółkę. Mój ojciec prowadzi biuro księgowe no i ten amerykaniec do niego trafił. Gadałem z nim już wiele razy i on rzeczywiście chciałby żebym tu dla niego pracował. Wynagrodzenie 2500zł miesięcznie. Nawet niezłe. Ale jeśli się zdecyduje to nie będę mógł wyjcechać do UK:(. Nie wiem co robić. Z jednej storny marzenia z drugiej wielka szansa zapewnienia sobie dobrej pracy i godziwej wypłaty. Gdybym pracował to mógłbym studiować eksternistycznie na University of London np. BSc Economics and Management. NIE WIEM CO ROBIĆ!? Może ktoś z wasz może coś doradzić... Będę naprawdę bardzo wdzięczny! Pozdr!
zostan Polscy to sentymentalni slowianie tesknia za ojczyzna poza tym wyjechac mozesz zawsze nawet za 10 lat
Moim zdaniem lepiej wyjechac, zdoby wyksztalcenie, osiedlic sie w angli, bedziesz mial lepsze perspektywy na przyszlosc, bedziesz wiecej zarabial, gnic w polsce, jezeli masz mozliwosc wyrwania sie z tego szamba...
Jedź na studia!!! Ten okres to najlepsze lata w życiu człowieka (oczywiście studia dzienne). Wykształcony na zagranicznej uczelni będziesz miał lepszy start niż absolwenci "fabryk bezrobotnych'' w tym kraju i po studiach spokojnie znajdziesz pracę dobrze płatną. Nie rezygnuj z życia studenckiego. A popracować jeszcze zdążysz.
Pozdrawiam!
jedź! w Wielkiej Brytanii możesz mieć lepszą pracę i wynagrodzenie. Poza tym jak/jeśli wrócisz do Polski to z pewnością studia w WB będą bardziej brane pod uwagę, niż praca w Polsce. A wynagrodzenie (2500) wcale nie jest takie wysokie. I pamiętaj, że pracę możesz stracić (nie życzę, ale takie są polskie realia), ale wykształcnia nikt Ci nie odbierze. 3maj się i głowa do góry! Jakbyś się jescze zastanawiał to pisz [email] lub na [gg] .