TANIEC BELGIJSKI

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 66
Kroki tańca:
4 kroki w przód,obrót do tyłu 4 kroki w tył i zowu 4 kroki w przód obrót 4 kroki w tył.Dalej skok w stronę partnera/ki odskok zmiana stron z parterem/ką jeszcze raz skok w strone partenra/ki odskok zmiana stron i partnerka idzie do innego partnera to jest taniec belgiski
Kochani! Jeśli chodzi o pochodzenie piosenki Belgijski jak i brazylijski(tu tańczt sie synchronicznie i każdy sam) to na pewno pochodzą one z Brazylii. Miałem kiedyś możliwość goszczenia na kolacji księdza który "zimportował" oba utwory do polski na potrzeby salezjanów. A tutaj już oni rozpowszechnili piosenkę. Pozdrawiam! [email]
tańczyłem to z 3 dni temu na pielgrzymce to jest poprostu wypas, i muza i taniec :)
kocham ten taniec i muzykę, mogłabym tanczyc do nieskonczonosci,
a co do tanca brazylijskiego to fajny, jednak brakuje mu tego "czegos" co jest w tancu belgijskim ;)
moglby mi ktos wyslac taniec brazylijski (ten co każdy tąnczy sam) :)
belgijskiego juz mam ale brazylijski bardziej mi sie podoba :))))

poprosze na [email]
ja tez bym prosila muzyke do tanca brazylijskiego na [email]
jesli bylby ktos tak miły... :)
i do tego kroki, bo zapomnialam :P pamietam tylko ze byl pajacyk i machanie rekoma :D
witam. ja tanczylam to codziennie na koloniach!!!!!!!!! i poznalam przy okazji tego ok 50 osob.. czy moglabym prosic kogos o przeslanie piosenki melodji?? z gory dziekuje

moj mail to [email]
ja też moge prosić :)? [email]
siemka wszystkim pewnie jak większość z was jestem miłośnikiem belgijskiego ;] brazylijskiego niestety nie słyszałem :( mam prośbę jeżeli ktoś może miałby tą piosenkę i mniej więcej opisał sposób tańca do tego czy cuś to byłbym bardzo wdzięczny :p jak co to proszę albo na forum albo na [email]
wpadłam na wasze forum przypasdkiem kiedy szukałam Tańca Belgijskiego na necie do sciagania- mam do was prozbe- czy bylibyscie tak mili i przesłaliscie mi nagranie Belgijskiego na [email] < to moj mail- bylabym wdzieczna... pozdrawiam
mam wielką prośbe czy ktoś mógłby wysłać mi na maila taniec brazylijski PILNIE POTRZEBUJE!!!
zapomniałam podać maila oto on : [email]
ja też bym prosił o przesłanie brazylijskiego pod mail: [email] , z góry dzięki. NIe wiem czy to ma sens ale mam tłumaczenie belga z podziałem na zwrotki, jak chcecie moge umieścić.
czesc... ja tez niedawno go odkryłam..;-) i mamy ze znajomymi niezla zabawe..
dzieki za txt - dzieki niemu łatwiej załapac rytm w tancu..
nawet jak sie nie bardzo ma wyczucie rytmu;-).. no i ten jezyk.. jest taki.dźwieczny..
Równiez bardzo Cie rosze o przesłanie tłumaczenia na maila :-)
[email]

z gory wielkiedzieki!
ja ardzo prosze!!;-)
i pozdrawiam!
NIe jest to bardzo dokładne tłumaczenie, ale jest. Wzięte z naszej gazetki szkolnej:

"Kowal"
Posłuchajmy opowieści
a młodym kowalu
wszyscy o nim zapomnieli
Zaśpiewaj przy cieple ogniska

Ref. Miałem tylko swój młot, swój młot wyszedłem na spacer, trzymając go.

To nie do wiary, że Francuzka
zaślubiła kowala, co ma jeno młot
na wieki będe wierny jej
nigdy nie widziałem piękniejszej

ref.Miałem tylko swój młot...

NIe narodziła się piękniejsza
lecz w mej kobiecie czaiło się zło
dopiero później to spostrzegłem
nigdy nie była zadowolona

ref....

Nigdy nie pozwalała mi pić
nigdy nie mogłem się bawić
nigdy nikt jej nie odwiedzał
ani nie zapraszał na wino

ref...

Pomyśleć, ze się z nią ożeniłem!
już wolałbym zostać wdowcem
lub na wieki kawalerem być
byle się z dala od tej kobiety trzymać

re......x2
zapraszam, mozliwość ściągnięcia http://folder.harcerski.pl/details.php?file=146
czesc!!
Jestem tu pierwszy raz i pragne wprowadzic pare poprawek do waszego myslenie... Jesli chodzi o belgijski to wszystkie wasze slowa sa ok. Jesli chodzi o brazylijski to tego sie nie da znalezc w necie. nawet nie wiem czemu. to jest rozprowadzane w gronie salezjanskim. jak chcecie to podajcie odresy mail to wam poprzesylam. w najblizszym czasie postaram sie zrobic dokladny opis tanca. za dzien lub dwa sie ukaze. i jeszcze jedno... ostatnimi czasy w gronie salezjanskim pojawily sie jeszcze dwa tance oba maja ten sam tytul skrzypek. tanczy sie je do jedne melodi. postaram sie zrobic ich opisy wraz z opisem brazylijskiego. jak narazie to wszystko. pozdrowienia.
to ja poproszę :D [email]
dobra. przesle ci najpozniej w srode. cu
Ja również proszę o wysłanie mi tej piosenki: [email] Środowisko salezjańskie musi sobie pomagać:) Z góry dzięki!
byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie brazylijskiego i tych dwóch tańców o których wspominałaś. Mój e-mail to [email]
hej, bedę bardzo wdzięczna jeśli i mnie prześlesz kroki do tańców. [email]
pilnie potrzebuję kroków do tańca brazylijskiego i chwytów na gitarę lub podkładu... jak by ktoś miał to proszę mi przesłać na [email] Bardzo proszę:)
hej:*
ja tez prosze o info co tych tych 4 tancow (jak sie je tanczy i tytuly muzyki) :) moj mail: [email]
z gory dzieki:)
także jestem zafascynowana tymi tańcami intrgracyjnymi i jeśli moge to proszę o podanie mp3 z muzyką do tych tańców. najlepiej an forum aby każdt miał dostęp.. pozdrawiam i z góry dzięki ;p
A jeśli chociaż mozna to na meila oto on [email]
Ja również proszę, jeśli można, informacje o tych tańcach.
Pozdrawiam i dziękuję.

Mój mail: pbqvx(at)o2.pl

PS. Zamiast (at) wstaw @ ;)
Jakby ktoś miał muzykę do tańca brazylijskiego, najgoręcej proszę o przesłanie będę niezmiernie wdzięczny.

moj mail: [email]

z góry serdecznie dziękuję
Wlłaśnie wrócilam z pielgrzymki i bylam w grupie salezjanskiej. Wszytskie 4 tance sa po prostu swietne:) ale belgijski i brazlijski jednak wymiataja:D wiec tez bylabym wdzieczna za muzyke do tych tanców (oprócz belgijskiego) na mp3, albo chociaz tytuly, zeby sciagnac, bo nigdzie nie moge znalezc... mój mail to [email] z gory bardzo dzikeuje:*
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 66

« 

Praca za granicą

 »

Pomoc językowa