porada

Temat przeniesiony do archwium.
Mam dla Ciebie , kochana Jolusiu, intresujący kurs, który czym prędzej powinnaś sobie zafundować. szczegóły znajdziesz tutaj http://www.komunikacja.eskk.pl/

Teraz pewnie jest zajeta. dzwoni do siostr, kuzynek, siostrzenców, bratan ków ,zeby czym prędzej pisali opinie na forum o jej "szkole"
Jakos nie wierzysz w moje szczere intencje- szkoda. ja tylko chcę zasięgnąć opinii o niej. Chciałabym tam się zapisać ,żeby podnieść swój poziom.Bo jesli nie college to co mi pozostanie- profilingua:-(((
czy za twoim ( według ciebie ) kobiecym pseudnimem nie kryje się jakiś szowinistyczny(!!!!) facet ( man), który nie znosi kobiet i dokucza im jak tylko może??????
Nie, nie kryje sie zaden facet!! Mann- pisane przez podwójne n jest po prostu nazwiskiem angielskim, jakie mam po męzu. Ot wszystko, co mam do powiedzenia na jego temat. A co do kobiet- owszem lubie kobiety, wierzę w kobiecą solidarność i wyzszością kobiet nad płcią brzydką. Kobiety góra!! ale głupie kobiety, jak jedna ,z którą polemizuje na tym forum - kanałem!!
No tak, kanałem. Już lada chwila pisanie dziwnych tekstów pochłonie cię do reszty. Może da się jednak ciebie uratować. Wiesz, dla takich kobiet jak ty ratunkiem jest macierzyństwo. Ono pozwala rozstać się z zawiścią.Ale czy ty umiesz to robić?
Jolusiu, ja wcale nie jestem zawistna- po prostu w pewnych kwetsiach się nie zgadzamy. Jestem mamą rocznego ślicznego chłopczyka:-)
I w tym jestem lepsza od ciebie, bo ja mam 5 dzieci
Wiec gratuluję . I zeby zdrowe były!!
Śliczny roczny chłopczyk wolałby aby jego mamusia bardziej zajękła się jego wychowaniem niz sączeniem jadu przez internet.
Chyba ze jest tak nieznosny że mamusia wyładowuje frustracje w sieci.pozdrawiem i zyczę poprawy humoru Alakino .
Mann- pisane przez podwójne n jest
>po prostu nazwiskiem angielskim, jakie mam po męzu.

A imię? Alakina czy Marta?
A tak w ogóle:
http://tinyurl.com/cnr3t
Colpo di scena - tak by to okreslil 100% Wloch.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa