proszę o pomoc!

Temat przeniesiony do archwium.
Hej. Mam drobny problem. Czy mógłby mi ktoś pomóc? Bardzo prosze:) Jestem na stronce http://artefact.lib.ru/ i weszłam tam na bibliotekę online. Chciałam sobie ściągnąć jakieś książeczki ale nijak nie mogę tego zrobic:/ Otwieram sobie autora jakiegoś (to znaczy strzelam sobie, bo nie znam rosyjskiego;) i jak znajdę coś interesującego to próbuję to ściągnąć na kompa, klikam na te linki i niby mi ściąga, ale później jak próbuję to otworzyć to wyskakuje okienko, że nie mam jakiegoś programu czy coś takiego. A ja nawet nie wiem jakiego programu powinnam użyć, żeby to uruchomić? to sie chyba podaje zanim sie ściagnie w tym okienku, ale ja nie wiem jak to zrobić :( Bardzo prosze o pomoc, jeżeli ktoś wie. Byłabym bardzo bardzo wdzięczna:) A może znacie jeszcze jakieś inne strony gdzie można ściągać książki po angielsku?
mam nadzieje,ze moge pomoc. Na stronce jest info : those who don't .... instrukcji wynika, otworz i przeczytaj (ang.), info wyjasnie pewnien kod dostepu. Niby ma nie dzialc prawy klawisz, ale u mnie wlasnie dziala prawy a nie lewy. A teraz mozesz sciagac:) pa

« 

Pomoc językowa

 »

Praca za granicą