www.rk-ue.pl

Temat przeniesiony do archwium.
Ostatnio ktos z tej 'szkoly' pytal sie o opinie strony internetowej.
Moje skromne uwagi:
1. kwalifikacje lektorow - prosze PISAC wyraznie jakie kwalifikacje posiadaja a nie to, co mozna uznac za oOPINIE, np. bardzo dobrze wykwalifikowani, sale...doksztalcaja sie w przedmiocie z ktorego prowadza zajecia
...cos nie za bardzo mi to mowi ze lektor zna sie na przedmiocie
2. Lektor niby przekonal nas przy rekrutacji...ale KOGO przekonal, czy osoba byla kompetentna w rozpoznaniu dobrego lektora.Prosze podac kwalifikacje osoby.
3. Kurs placi sie z gory - i trzeba szukac zastepcy na miejsce kiedy sie chce zrezygnowac.
...co nie za bardzo to jest...
4. Ceny - przepraszam ale dlaczego ktos dorosly ma placic 65PLN za 60 minut.
...za to dostanie bardzo dobrze wykwalifikowanego natiwa (juz nie mowiac nic o cenie)
5. Niema zadnego adresu firmy - niestety jako przyszly lektor nie za bardzo chce rozmawiac przez gadu gadu
...Prosze podac pelny zarejestrowany adres firmy, zeby ktos byl pewny ze ona w ogole istnieje, a nie jest fikcja.
Tyle narazie...bardzo jestem tez ciekawa stawki lektorow za godzine pracy.....

Ja się zastanawiam czy tam w ogóle jakaś żywa osoba jest, bo ani jednego imienia i nazwiska nie podano. Numery telefonów są, ale do kogo one należą to już tajemnica. Odpowiedź "do biura" czy "do recepcjonistki" mnie nie satysfakcjonuje. Ja chcę konkretne imię i nazwisko konkretnego żywego ciała :)

Czy kontaktowanie się z firmami poprzez GG to częste zjawisko w Polsce? Chyba tak, bo dość często to spotykam. Osobiście uważam, że to nieprofesjonalne i nigdy bym się w ten sposób w poważnej sprawie z nikim nie skontaktowała.
ciekawa.. tajemnicza strona.. czy w ogole zostalo podane miasto w jakim te korepetycje sie odbywaja??

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie