Siódma część HP

Temat przeniesiony do archwium.
Czy ktoś wie jaki tytuł nosi siódma część Harry'ego Pottera?
Siódma część harrego to Harry Potter i Piramidy Furmantu.
I tu się mylisz!Rowling nie zdradziła jeszcze tytułu ostatniej części!
Chętnie nawiąażę kontakt z innymi maniakalnymi fanatykami HARREGO POTTERA,piszcie na [email]
to wejdz sobie na stronke www.jkrowling.com i sobie zobacz Sylwia ma racje pozdro
nikt bo jego jeszcze nie ma!
Ha! wiedziałam że kotka Norris jest... no ale nie bede zdradzac, a co do 7 czesci to kiedy się pokaże?
jak zakończy się historia harry'ego? czytałam że jego dotychczasowe losy będą snem ! Czy to prawda ?!
ja również uwielbiam Harrego Pottera. Zaintrygowalo mnie jedno zdanie ktore napisalas " wiedzialam ze kotka Norris... " Zdradz troszke co z kotka Norris? Kim jest ?
Chyba nie czytaliście komentarzy Rowling do plotek... Siódma część nie będzie się nazywać HP & Piramidy Furmantu... tak samo jak szósta nie nazywała się Pillar of Storge itd. Pani Norris też nie jest niezarejestrowanym animagiem Czytajcie komentarze Rowling na www.jkrowling.com, a nie ploty :P
DOKŁADNIE!na innym forum taka laska napisała że jest jakas krewna Rowling i że siódma czesc bedzie nosic tytuł "HP i jaskinia voldemorta". No cóż niektórzy się rodzą inni:)
pozdro dla wszytskich!
Brytyjska pisarka, która zdradziła niedawno, że jej nowa książka może nosić tytuł 'Harry Potter i Piramidy Furmat', jest jednocześnie zadowolona i nieco zasmucona perspektywą rozstania z Harrym.
Harry Potter i Piramidy Furmat
ty gupia, przecież sama nic nie wiesz o noym tytule
Pod koniec 2005 roku na swojej stronie internetowej Rowling napisała ironicznie, że tom być może będzie nosił nazwę zaproponowaną przez fana Harry Potter i piramidy Furmatu lub Furmata (Harry Potter and the Pyramids of Furmat), ale tytuł ten należy traktować jako szydzenie autorki z innych tytułów wymyślonych przez fanów.rnrn!!!
Czy to prawda, że Syriusz tak naprawde nie umarł tylko przebywałbyl w jakimś pomieszczeniu za zasłoną z duchami zmarłych w departamencie tajemnic??
harry potter i piramidy furtmanu
tak to prawda.ale jesli opusci to pomieszczenie natychmias umrze!dlatego w swiecie czrodziejow jest uznany juz za martwego
no co ty to nie prawda.przeciez to by oznaczalo:`tyle wysilku na darmo`, ach te glupie plotki
SPAC DZIECIAKI ALBO SNIADANIE I DO SZKOLY UCZYC SIE ALGORYTMOW...ALBO NA CZAT NA INTERIE .....BUAHAHAHAHAHAHA
BUHAHAHAAHH SPAC ALBIO DO SZKOLY POWIEDZILEM BU JAK NI TO JO WOM POKORZE SZCZENIOKI WY POPOPRONCE JEDNE POTTEROWCE HEHEHEH WSZYSTKICH EKSTERMINUJE BUHAHAHAHAHAHAHA JAM JEST POGROMCA POTTEROW BUHAHAHAH
Sorx, ale czytałam, że J.K.Rowling odpowiedziała o tych piramidachna propozycje fanów. Prawdopodobnie, tylko na odczepne.
zapraszam na bloga o Harry'm :www.magicznyswiat.blog.interia.pl
Harry Potter i piramidalna furmanka ;P
na tej stronce jest okłdaka jak bedzie wyglądała na siódmej części HP : http://img187.imageshack.us/img187/888/deathlyhollowsuk7.jpg
jest ładna ale kto wie ... czy bedzie ładna w środku ?? :P :)
hej. nie wiesz kiedy bedzie wydana ta ksiazka i czy mozna ja zamowic przez neta? prosze o odp. z gory thx
21 lipca w krajach anglojezycznych, w Polsce najprawdopodobniej pod koniec stycznia 2008 (tłumacz w trakcie wywiadu tak powiedział)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa