Czyste fiszki

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć.
Mam pytanie do Was, bo już nie wiem gdzie tego szukać.

Chcę kupić czyste kartoniki żeby zrobić sobie fiszki. Wiem, że są do kupienia czyste fiszki np. na stronie fiszki.pl, ale one będa mi nieprzydatne, bo mają nadruk i linie do wpisania słowa. Potrzebuję CZYSTYCH kartoników z dwóch stron, bo fiszki mają dotyczyć języka chińskiego (zaczynam studiować sinologię).
Mógłbym sobie pociąć papier na kawałki, ale wolałbym kupić gotowe kartoniki, o sztywności większej niż papier ksero.
Coś w rodzaju czystych wizytówek.
Nigdzie nie mogę tego znaleźć. Może pomożecie?
Pozdrawiam
Kup blok techniczny i potnij na kawałki, ja tak robię wszystkie moje fiszki, które tak nawiasem są dla mnie najlepszym sposobem na naukę. Robienie fiszek zajmuje tochę czasu, ale opłaca się, gwarantuję! :)
kiedys zrobilem taki program na zasadzie fiszek:
http://www.angielska.strefa.pl/fyshkee.html

chinskiego niestety nie obsluguje :(
edytowany przez engee30: 23 sie 2012
Lukasz - kiedyś też sam robiłem, do angola. Potem kupiłem gotowe, potem kupiłem czyste i wypisywałem. Wiem, że to bardzo dobry sposób. Engee - niestety jest wiele programów do fiszek, ale jakoś rzadko który obsługuje chiński, a te które są to wersje elektroniczne, a ja wolę mieć w ręku papierki.
Chyba nie pozostaje mi nic innego jak samemu pociąć te kartoniki.
Może zapytaj w drukarni drukujacej wizytówki?
Jeśli codziennie będziesz wycinał nowe kartoniki, to nie będzie tak bardzo czasochłonne :) Mi przy wycinaniu nowych fiszek schodzi mniej więcej 5 minut. O wiele więcej czasu zajmuje mi spisywanie słówek/zdań :) Pytałeś w jakimś sklepie papierniczym? Słyszałem, że gdzieniegdzie można dostać puste fiszki, bez żadnych linijek :)
Jeszcze nie pytałem, jutro się wybieram. Pochodze po różnych sklepach papierniczych, może coś znajdę. A jak nie, kupię bloki techniczne i będę wycinał :)
O drukarni też myślałem. Wiem, że w drukarni na pewno można to jakoś zrobić, bo kiedyś znajomi z forum dotyczącego kart tarota właśnie w drukarni zamawiali sobie czyste, wycięte karty, żeby na nich móc namalować swoje własne obrazki. Więc w drukarni też na pewno można, tylko ciekawe ile to kosztuje. Muszę się zorientować.
Dzięki!
Nie wiem ile kosztuje wykonanie takich kartoników w drukarni, ale coś mi się wydaje, że nie jest cena bloku technicznego :) Lepiej się pomęczyć przez te parę minut, niż wydać zbędnie pieniądze :) Powodzenia! :)
Wydawnictwo "Cztery głowy" ma w swojej ofercie również czyste fiszki. Są sprzedawane w kompletach po 100 sztuk. Sprawdź na ich stronie i zmów.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Praca za granicą