egzamin gimnazjalny

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuję porady w jaki sposób przygotować się do egzaminu gimnazjalnego najlepiej- kurs, czy repetytoria moze...? polecono mi [url]http://www.wsip.pl/oferta/cykle/gimnazjum/repetytoria-i-arkusze/[/url] znacie, macie doświadczenia, możecie doradzić?dzięki
Polecam Ci bardzo repetytorium z testami "egzamin gimnazjalny" wydawnictwa Macmillan autorów: Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak.
Pisałam egzamin gimnazjalny rok temu i to repetytorium strasznie mi pomogło, bowiem masz w nich słownictwo z wszystkich 15 zagadnień jakie obowiązują na egzaminie, masz całą gramatykę z gimnazjum, zadania do tekstów, słuchanki, oraz testy! Masz nawet przykłądowe testy gimnazjalne z j. ang na poziomie roszerzonym i podstawowym. Są też porady jak dobrze napisać pocztówkę i wskazówki dotyczące ich zwrotów no i testy, słuchania na dwóch poziomach. Serdecznie polecam! ;)
Zapomniałąm o jeszcze jednej książce, dzięki niej zrozumiesz wszystkie czasy i gramatykę jest świetna. Gdy kupisz tę i tamtą książkę, napiszesz dobrze. Oto ta: "Access" Grammar 3 Virginia Evans - Jenny Dooley, wyd. Express Publishing. To jest tak jakby ćwiczenie. Ta książka i tamta mają zielony kolor.