Konwersacja dla pasjonatów języka angielskiego. Poziom zaawansowania się nie liczy :)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie wszystkich czytających ten post :)
Szukam kilku chętnych osób aby stworzyć konwersacje na portalu społecznościowym Facebook. Wiek nie ma większego znaczenia. Liczy się tylko chęć szlifowania swojego angielskiego. Nie ważne czy umiesz angielski na poziomie A1 czy C2 lub innym to nie ma znaczenia :). Konwersacja będzie służyć do takich rzeczy jak wspólna motywacja do dalszej nauki, będziemy mogli pomagać sobie wzajemnie i wymieniać się materiałami itd. Osoby które ogarniają język angielski na wyższym poziomie będą mogły pomóc innym. Każdy będzie mógł w czymś komuś pomóc :). Z pewnością znajdą się osoby o ciekawych charakterach. Podsumowując wszystko to grupa ma zrzeszyć osoby o różnych poziomach zaawansowania i dzięki temu Ci lepsi będą mogli pomóc w czym tym słabszym, pogawędki o języku angielskim no i wiele innych rzeczy. Konwersacja ma po prostu zrzeszać pasjonatów języka angielskiego :). Myślę ,że w konwersacji znajdzie się około 10 osób zależy ile będzie chętnych. Wiadomo za dużo osób też nie może być bo będzie chaos. Wszystkie chętne osoby zapraszam!

P.S. Przepraszam jeżeli post umieściłem w złym dziale ale nie wiedziałem gdzie to wrzucić :)

« 

Nauka języka

 »

Redakcja