Pomoc w przetłumaczeniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam kupiłem niedawno auto i dostałem wypełnioną ręcznie kartkę a4 z wymienionymi naprawami/wymianami części w samochodzie i za nic nie mogę tego rozszyfrować. Nie jest tego dużo wręcz powiedział bym że bardzo niewiele a jest to dla mnie bardzo ważne i tu moja prośba chciałbym aby ktoś zerkną na to i spróbował przetłumaczyć. Czy jestem pewien że to język francuski? na 99 % bo tabelka jest opisana w owym języku. Jeśli ktoś się zdecyduje proszę o wiadomość wyśle skan będę bardzo wdzięczny. Jeśli nie powinienem o to prosić na waszym forum, cóż przepraszam i chylę czoła pozdrawiam i dziękuję za wyrozumiałość.
Tu jest forum angielskie ;)) ale daj skan na jakiś photo hosting site i wstaw tu link to może ktoś zajrzy.
edytowany przez Aaric: 06 lis 2018
zerknął

to jest forum angielskie
Przepraszam śmigałem po forum języka francuskiego i przez przypadek musiałem przeskoczyć.

https://zapodaj.net/71fc0dc5902f5.jpg.html
tak, to po francusku
Na francuskim forum nie ma dużo aktywności ale możesz sam trochę tłumaczyć. Ja nie znam jezyka ale widzę że jest dużo o wymianie np oleju i filtrów i przeglądów np pierwsze od góry = przegląd silnika ;))
Dziękuję:) faktycznie wiele można wywnioskować ale część z nich wciąż pozostaje dla mnie tajemnicą :) a najważniejszą informacją której poszukuje na tym świstku papierku to czy były jakieś ingerencje w rozrząd teoretycznie sumienny kierowca powinie wymienić go po przejechaniu około 120 tyś km. jeśli założymy że poprzedni właściciel był uczciwy na kartce powinna być jakaś wzmianka o tym :)
Tu na ang forum niektórzy znają też francuski. Może ktoś pomoże ;))
@ 123k jest wzmianka o pasku rozrządu ale nie pisze czy został wymieniony, czy tylko przegląd ;)))
w przedostatniej tabelce jest coś o 'courroie distribution', a na polski to chyba 'pasek rozrządu'
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :) nie spodziewałem się że po mojej pomyłce otrzymam tutaj pomoc :) a tu nie dość że ją otrzymałem to jeszcze szybko:) Dziękuję i doceniam
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa