prosze

Temat przeniesiony do archwium.
pomocy jak najszybciej nauczyć się słówek . prosze podajcie swoje sposoby
Ja używam programiku własnej roboty. Wprowadzam sobie słówka po zajęciach i kiedy tylko mam trochę czasu program mnie z nich przepytuje. Stosowałem też metodę polegającą na skojarzeniach z językiem polskim i w dłuższych okresie czasu przyniosła ona rezultaty.

Pozdrawiam
[email]
w jaki sposob on Cie przepytuje ? wprowadzasz slowa do Worda a potem co?
Nie, nie, to jest samodzielny program (exe) - mam żyłkę programisty :) wprowadzam sobie słówka w zwykłym notatniku, np:

niebieski - blue

... itd. Program może Cię przepytywać z polskich lub angielskich słówek. Na końcu podaje które słówka były błędne, a które poprawne. A zresztą co ja będę mówił - zobacz sam :)

... hiperlinki tu nie działają ? No nic - podam jeszcze raz:

http://republika.pl/programy_komp/Tester/
dzięki!
Ależ nie ma za co :)
Musze powiedziec ze programik jest spoko!!!
Podoba mi sie!
Chyba go sobie sprawie:)
Pozdrawiam.
Dzięki :)
Oprócz programu Maćka jest jeszcze mnóstwo innych programów bardzo pożytecznych przy nauce słówek:

- SuperMemo;
- Prof. Henry - Słownictwo;
- eTeacher;
- More Words;
- Angielski w pigułce;
- Angielski na 6;
- At-Once.

Wszystkie one mają nagrania testowanych słówek. Supermemo i eTeacher mają bardzo łatwe algorytmy wprowadzania własnego słownictwa, prof. Henry ma ten algorytm dużo trudniejszy.

Tester - Program Maćka ma najłatwiejszy sposób wrowadzania własnych słówek, niestety nie posiada możliwości odtwarzania dźwięku. Mam jednak nadzieję, że jest to dopiero pierwsza wersja programu, a wkolejnej wersji bedzie ta opcja.
Dokładnie, mój programik nie może się nawet równać z wymienionymi wyżej.
Ale mam nadzieję, że już niedługo ;) bo od lutego zaczynam pracę nad zupełnie nowym programem, więc jeżeli ktoś miałby dobre pomysły - to chętnie je wykorzystam. Opracowaną mam już listę wielu zmian, które znacząco wpłyną na jakość i funkcjonalność programu.

Pozdrawiam
Maciek, mpbrowar
Temat przeniesiony do archwium.